High League

Wielki Bu wspomina aferę na High League 3! Wdał się w awanturę z Denisem? „Urodziny spędziłem na dołku”

Patryk Masiak, czyli „Wielki Bu” wspomina High League 3, kiedy to doszło do skandalu z udziałem kibiców i nie odbyła się walka Denisa Załęckiego.

Pomiędzy zawodnikami od dłuższego czasu jest spory konflikt. Mieli zmierzyć się na The War, jednak walka została najpierw przełożona, a następnie odwołana. Wszystko wskazuje na to, że kibice ostatecznie nie doczekają się takiego zestawienia.

„Wielki Bu” wspomina High League 3

Masiak przy okazji ostatniej wywiadu dla Mateusza Kaniowskiego został zapytany o Denisa. Przyznał, że odpuścił sobie ten pojedynek i nie zamierza więcej do niego dążyć. Powrócił również do trzeciej edycji High League, która miała miejsce w czerwcu 2022 roku.

Załęcki miał wówczas zmierzyć się z Mateuszem Kubiszynem, jednak pojedynek został odwołany ze względów bezpieczeństwa. Na wydarzeniu pojawili się bowiem kibice Lechii Gdańsk i doszło do awantur zarówno na trybunach, jak i za kulisami.

Na miejsce została wezwana policja, która musiała interweniować i zatrzymała kilka osób. Jak się okazuje, jedną z nich był Patryk Masiak, który we wspomnianym wywiadzie zdradził, że spędził swoje urodziny na dołku:

Sprawdź!  Gdzie oglądać HIGH League 3? Stream online, transmisja na żywo. HIGH League 3 PPV - gdzie kupić?

– Nieszczęsny High League gdzie Denis był eskortowany do domu, to był równy rok. Ja wtedy 32 urodziny spędziłem na dołku. No, bo gdzieś na zapleczu… Nie no, nie mówmy o zajściu, bo to nie wypada. Byłem na dołku, Denis był odwieziony do domu. Nie drążmy tematu i tak za dużo powiedziałem. Minął rok, jak to ja dążyłem do walki i już do niej nie dążę.

Dopytywany bezpośrednio o to, czy został zatrzymany w trakcie bójki i czy była to sytuacja bezpośrednio powiązana z Denisem, odpowiedział – Pomidor.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.