High League

Najman jest otwarty na duże wyzwanie! Zmierzy się z ojcem Denisa? „To by była dla mnie…”

Za nami pierwsza konferencja przed galą High League 6. Już 18 marca w klatce ponownie zobaczymy Marcina „El Testosterona” Najmana.

Freak fightera czeka rewanż za ostatnią porażkę na WOTORE. Zmierzył się wówczas z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem, a starcie zakończyło się w 20 sekund. Prezes FEN bez żadnych problemów rozbił rywala, który po pierwszych ciosach padł na deski i nie chciał kontynuować walki.

Najman o walce z Załęckim

Podczas konferencji pojawił się również pomysł na inne ciekawe zestawienie i wygląda na to, że kibice są zainteresowani taką walką. Padła propozycja starcia Najmana z Dawidem Załęckim, który na High League 6 zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem.

„Crazy” potwierdził, że jest otwarty na taki pojedynek. Najman natomiast zapowiedział, że najpierw musi rozprawić się z Jóźwiakiem i jeśli go pokona, może bić się z Załęckim. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że byłoby to duże wyzwanie:

– Dawid Załęcki taką propozycję wystosował, natomiast to dla mnie taka bardzo nobilitująca propozycja. Gdybym tylko w dobry sposób się zaprezentował na walce z Pawłem, to byłoby dla mnie to wyzwanie. No kawał zawodnika. Ja podejmowałem walki o międzynarodowe mistrzostwo Polski, walkę z Pudzianowskim. To by była nobilitacja i można by było spróbować.

Głos w tej sprawie zabrał również sam Dawid Załęcki. Rozmowę z rywalem Mateusza Kubiszyna znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Denis Załęcki uderza w Piotra Szeligę! "Bierzemy takiego leszcza, żeby się odbudować?"

Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs. Jóźwiak

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.