High League

Jest nagranie z całej walki DENIS ZAŁĘCKI vs KWIECIŃSKI! „Alanik” na ostatnich rundkach twierdził, że mu dorównywał.

Organizacja HIGH League postanowiła udostępnić nagranie z całej walki, pomiędzy Denisem Załęckim, a Alanem Kwiecińskim. Do ich starcia doszło na gali High League 2 w Krakowie, a pojedynek zakontraktowany był w formule K-1. Po trzech rundach jednogłośną decyzją na punkty zwyciężył „Bad Boy”.

Darmowa walka – Alan vs Denis

Zawodnik z Torunia powraca i już jutro tj. w sobotę, 4 czerwca zmierzy się z mistrzem walk na gołe pięści, Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Alan Kwieciński również powraca i zawalczy z… Dawidem Załęckim, czyli ojcem „Bad Boya”.

Organizacja opublikowała nagranie z pojedynku Denis vs Alan. Kilka dni temu odbyły się „Rundki”, w których zawodnicy skonfrontowali się między sobą słownie. Wówczas Kwieciński stwierdził, że prawie dorównywał poziomem Załęckiemu. Kibice, którzy obejrzeli darmowe nagranie z walki wyśmiewają zawodnika za te słowa, ponieważ w pojedynku było widać totalną dominację ze strony „Bad Boya”.

Alan naprawdę powiedział na rundkach ostatnio „prawie mu dorównałem” XDDD – napisał jeden z komentujących.

Alan stęskniony za czasami przedszkola gdy wychowawca w tym przypadku Denis wyznaczał godzinę leżakowania i drzemkę. – dodał kolejny.

Sprawdź!  Szpilka szczerze o Załęckim: "Przypomina mnie, jak byłem młody. Ja też taki byłem"

Alan leżał w samej pierwszej rundzie dokładnie 7 razy i on ma jeszcze czelność gadać że prawie dorównał Denisowi albo że pokazał serducho. – punktuje następny z fanów.

Nagranie z całej walki poniżej.

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE

Poniżej znajdziesz wszystkie typy Denis Załęckiego na galę High League 3. Całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

FREE FIGHT: Denis Załęcki vs Alan Kwieciński [Nagranie z całej walki]

Gdzie i o której High League 2 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV
Sprawdź!  [WIDEO] Szybki powrót Daniela Omielańczuka na walkę?! "Czemu nie? Ja pół kariery tak stoczyłem..."

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.