BKFC

(VIDEO) Chciał przerwać wywiad Hectorowi Lombardowi. Dostał dwa szybkie ciosy na głowę.

To co wydarzyło się na gali BKFC 18 to istne szaleństwo! W weekend odbyło się Bare Knuckle Fighting Championship, czyli walki na gołe pięści. W walce wieczoru w ringu zobaczyliśmy starcie byłego zawodnika UFC – Hectora Lombarda, który zmierzył się z Joe Riggsem.

Hector Lombard wygrał swoją walkę na gali BKFC 18 i pokonał Joe Riggsa. Został tym samym nowym mistrzem wagi cruiser organizacji BKFC. Nie obyło się jednak bez kontrowersji.

Hector został zamroczony ciosami, które przyjął od Riggsa. Chwilę później zaczął szukać ratunku i złapał się za… spodenki Riggsa! Sędzia chciał przerwać pojedynek, żeby upomnieć Hectora. W momencie gdy zaczął krzyczeć stop, Lombard wyprowadził potężny cios, a dodatkowo otarł palcem o oko przeciwnika. Sędzia stwierdził, że był to nieintencjonalny faul, a po tym jak sfaulowany Riggs nie podjął dalszej walki ogłoszone zostało zwycięstwo Hectora Lombarda.

Po pojedynku doszło do kolejnej akcji. W ringu pojawił się Lorenzo Hunt.

Hector Lombard szybko zgasił zapędy Lorenzo Hunta

Lombard udzielał na spokojnie wywiadu, kiedy do ringu wszedł Hunt, który chciał przerwać rozmowę i zapewne wyzwać do walki Lombarda. Tak się jednak nie stało.

Sprawdź!  Diego Sanchez grzmi po porażce w BKFC! "To było oszustwo, jestem zwycięzcą!" [VIDEO]

Były zawodnik UFC nie był w nastroju do tego, aby bawić się w trash talk i w wymianę słowną. Gdy tylko zobaczył Hunta, który stanął naprzeciwko w momencie wyprowadził dwa szybkie ciosy na jego głowę. Zawodników szybko rozdzielono, a całą sytuację zobaczycie poniżej.

Lorenzo Hunt to 38-letni bokser, który zawodowo walczy w organizacji BKFC. Jego rekord w walkach na gołe pięści wynosi 6 wygranych. Zaliczył tylko jedną porażkę. Hunt ostatnio walczył w kwietniu 2021 roku i pokonał Joshuę Dyera przez KO w piątej rundzie.

Co ciekawe Hunt ma obecnie imponującą passę czterech zwycięstw z rzędu – każde z nich zaliczył przez nokaut!

W tej samej kategorii wagowej co Hunt startuje również Hector Lombard. Biorąc pod uwagę wydarzenia, które miały miejsce, istnieje duża szansa, że ​​obaj zawodnicy wkrótce zmierzą się na ringu BKFC.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.