MMAMMA VIP

[WIDEO] Kazik Klimat Kartel prezentuje swoje umiejętności bokserskie przed walką na MMA VIP 3

Organizacja MMA VIP należąca do Marcina Najmana powoli się rozpędza. Już w październiku odbędzie się ich trzecia gala. Do tej pory nie ogłoszono wielu nazwisk, ale wiemy, że na tym wydarzeniu raper Kazik Klimat Kartel, który wystąpi na MMA VIP 3.

Kazik Klimat Kartel jest znany ze swojej działalności na scenie muzycznej. Ma on coraz więcej fanów i jego utwory ogląda coraz większa ilość osób. Jest on bardzo medialną osobistością, który w ostatnim czasie często pojawia się w mediach. Pierwotnie na gali MMA VIP 3, miał zmierzyć się z Andrzejem „Żuromem” Żuromskim, ale kilka dni temu Marcin Najman zdradził, że ostatecznie nie zobaczymy takiego pojedynku na tym wydarzeniu. Kazik wielokrotnie powtarzał, że chce ukarać „Żuroma” za krytyczne słowa w stosunku do jego kolegów.

Kazik Klimat Kartel prezentuje swoje umiejętności bokserskie na tarczach Marcina Najmana

Na kanale na Youtube pojawił się krótki materiał wideo, gdzie Kazik Klimat Kartel na tarczach Marcina Najmana zaprezentował swoje umiejętności bokserskie przed MMA VIP 3.

„Kazik Klimat Kartel zadebiutuje na MMA VIP 3 w październiku. Szykują się naprawdę wielkie grzmoty. Ma chłopak czym uderzyć i huknąć.” – powiedział Marcin Najman na youtube.com

Sprawdź!  "Murański to synonim durnia" - Marcin Najman ostro o Jacku Murańskim

źródło: Youtube/MMA VIP

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Rozpierdalam tam każdego w tej śmiesznej gali jestem chętny na formułę bokserska z Adrianem ciosem , szczena pwychotropem i cała reszta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.