BKFC

Chad Mendes powraca! „Money” zadebiutuje w walkach na gołe pięści!

Chad Mendes nie wytrzymał zbyt długo bez adrenaliny, jaką daje walka! „Money” zdradził w The Joe Rogan Experience powrót do startów… W walkach na gołe pięści!

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego dywizji piórkowej UFC, odwiesił rękawice na kołek w 2019 roku. Przedtem Chad Mendes, bo o nim mowa, miał całkiem przyzwoity rekord w największej organizacji MMA, a przegrywał tylko z najlepszymi, jak Conor McGregor, Jose Aldo (dwukrotnie), Frankie Edgar i Alexander Volkanovski.

Goszcząc w The Joe Rogan Experience popularny „Money” zdradził, że wraca do sportu, ale nie do swojej ostatniej dyscypliny:

– Właśnie podpisałem duży kontrakt, wracam do walk. Nie jest to jednak MMA. Wracam do boksowania, chcę spróbować czegoś innego. Będzie w tym trochę gołych pięści, zaszaleję! Rozmowy o tym trwały już chyba od roku.

Kontrakt z BKFC podobno ma być najlepszą ofertą finansową w karierze Mendesa. Amerykanin będzie występował w dywizji do 155 funtów. Przygotowania, tak jak do pojedynków w MMA, odbędzie w Team Alpha Male.

Źródło: The Joe Rogan Experience, MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.