High League

(VIDEO) Partnerka Jóźwiaka wściekła po walce! Ostra reakcja na porażkę: „Co to ma ku**a być? Z Najmanem przegrać? Ku**a!”

Wygląda na to, że porażka na High League 6 bardziej dotknęła partnerkę Pawła Jóźwiaka, niż samego freak fightera, który przegrał z Marcinem Najmanem.

Prezes FEN podczas sobotniego wydarzenia był sporym faworytem, gdyż w pierwszym starciu błyskawicznie rozprawił się z „El Testosteronem”. W niecałe 20 rozbił znacznie bardziej doświadczonego rywala na gali WOTORE. Tym razem jednak Najman mocno zaskoczył.

Partnerka wściekła na Jóźwiaka

„El Testosteron” nie tylko zwyciężył, ale również przewalczył całe trzy rundy. Jest to zaledwie trzecia taka walka w całym jego życiu i pierwsza w formule MMA, kiedy to o wyniku musieli decydować sędziowie. Byli oni jednogłośni i wypunktowali dwie rundy na jego korzyść.

Teraz kilka dni po pojedynku do sieci trafił materiał z gali. Federacja High League opublikowała ciekawe nagrania, których nie mogli zobaczyć ani kibice w hali, ani ci oglądający wydarzenie w PPV. Między innymi kamery uchwyciły ostrą reakcję partnerki Jóźwiaka.

Była po prostu wściekła po przegranej i zamiast pocieszyć Pawła po porażce, rzuciła w jego stronę – Co to ma kurwa być? Z Najmanem przegrać? Kurwa! Wstawaj!

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.