FAME MMA

Ostre przygotowania „Lil Masti” do walki o pas! „Linkimaster” ma się czego obawiać?

Federacja Fame MMA potwierdziła, że na zbliżającej się gali Fame 15 dojdzie do historycznego boju o pas Królowej Freak Fightów. W main evencie o ten tytuł zmierzą się Aniela „Lil Masti” Bogusz oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz.

Gala FAME 15 odbędzie się 27 sierpnia, a już jutro o godzinie 20:00 rozpocznie się pierwsza konferencja prasowa przed wydarzeniem. Wówczas poznamy dokładną lokalizację oraz pełną kartę walk, której niektóre karty zostały już odkryte!

Arkadiusz Tańcula zmierzy się najpierw z Mateuszem Murańskim, a następnie z jego ojcem, Jackiem. Pierwszy z rewanżów będzie toczony na zasadach MMA, a drugie starcie w słynnej klatce rzymskiej, gdzie tym razem dopuszczone będzie użycie łokci! To nie jedyny pojedynek w tej pomniejszonej konstrukcji – Kacper „Crusher” Błoński rozwiąże tam konflikt z Marcinem Dubielem, a ich walka nie będzie miała limitu czasowego!

Main eventem Fame MMA 15 ogłoszono historyczne starcie o pas Królowej Freak Fightów. Na ten pojedynek do federacji powróci „Lil Masti”, która raz jeszcze powalczy z Martą Linkiewicz. Ich pierwsza walka na Fame MMA 4 zakończyła się bardzo szybko. Aniela Bogusz zwyciężyła wówczas przez TKO w pierwszej odsłonie.

Sprawdź!  Murański wygra rewanż z Tańculą? Znamy kursy bukmacherskie na FAME 15!

Ostre treningi „Lil Masti” przed Fame 15!

„Lil Masti” pochwaliła się wczoraj w swoich Instastories przygotowaniami do nadchodzącej gali i hitowej walki. Samozwańcza „Królowa Freak Fightów” ma zamiar udowodnić wszystkim, że ten przydomek należy się jej jak nikomu innemu!

Aniela Bogusz poinformowała wszystkich, że jak co poniedziałek odbędzie 3 sesje treningowe. Zawodniczka do tego, jak i do innych starć pracuje z trenerem Przemysławem Szyszką. Było między innymi brazylijskie jiu-jitsu, a na uwagę zwłaszcza zasługuje ostatnia z jednostek treningowych. Jak napisała sama „Lil Masti”:

– 15 rund napier***ania się z 30 sekundowymi przerwami tylko u trenera Szyszki.

Kursy bukmacherskie na walkę „Lil Masti” vs. „Linkimaster”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Krzysztof Rozpara o konkurencyjnej organizacji freakowej: "Marketing ma być oparty na pomówieniach. To się kwalifikuje pod kodeks karny"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.