High League

Szpilka odpowiada Oknińskiemu! „Nie wysyłajcie mi tego dzbana. Dziwie się, że trener się wypowiada w taki sposób”

Trener Mirosław Okniński w ostatnich dniach zamieścił kilka mocnych wpisów pod adresem Artura Szpilki. Były pięściarz miał okazję na nie odpowiedzieć.

Podczas gali High League 4 dojdzie do emocjonującego pojedynku pomiędzy „Szpilą” i Denisem Załęckim. Drugi z zawodników po ostatniej porażce zmienił trenera i do kolejnych walk będzie przygotowywał się w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Artur Szpilka odpowiada trenerowi Oknińskiemu

Wielu kibiców po ogłoszeniu starcia pisało o tym, że sportowo zestawienie bardzo ciekawe, jednak konferencje będą znacznie mniej interesujące, gdyż przeciwnicy znają się, lubią i nie ma pomiędzy nimi żadnego konfliktu. Wygląda jednak na to, że emocji nie zabraknie także poza klatką.

Zadba o to trener Mirosław Okniński, który nie raz wbijał szpilki w rywali swoich podopiecznych. Między innymi zapewnił dymy także na jednej z gal FAME, kiedy to zdenerwowany rzucił krzesłem, przez co popadł w konflikt z organizacją.

Tym razem walka została dopiero co ogłoszona, a trener zdążył już zaatakować Szpilkę poprzez swoje social media. Najpierw zamieścił na Facebooku nagrania z porażek pięściarza. Następnie odniósł się do jego przegranych przez nokaut i napisał:

Sprawdź!  Denis Załęcki odpowiada na rzucone wyzwania! "Odniosę się do tych śmiesznych zaczepek..."

Szpilka ma dobry parter, trzeba uważać. Wszak na dechach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radchenko, Chisora, Kownacki, niektórzy po kilka razy, więc można powiedzieć, że doświadczenie w parterze ma większe niż w boksie – to tylko jeden z wpisów trenera.

O całą sytuację został zapytany Artur Szpilka, który udzielił wywiadu portalowi MMA Rocks. Były pięściarz przyznał, że nie obchodzą go komentarze Oknińskiego i jest zaskoczony, że jako trener w ogóle wypowiada się w taki sposób:

– Ja po prostu skupiam się na swojej walce i na tym, co mam do zrobienia. Nie wszystko widziałem, nie chcę widzieć i nie za bardzo się tym przejmuję. Mam w nosie i nie do końca mnie interesuje. Jak mi ktoś wysyła, to mówię od razu: „Weźcie, mi nie wysyłajcie tego dzbana”. I tyle. Dziwię się, że trener, który przygotowuje zawodników, wypowiada się w ten sposób. W nosie go mam.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Eksperci typują pojedynek Szpilka vs Różański: "Większość argumentów jest na korzyść Łukasza Różańskiego. Jest pytanie nie, czy trafi, tylko kiedy trafi?"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.