FAME MMA

(VIDEO) „Ferrari” szczegółowo opowiada o ataku maczetą: „W tym momencie myślałem, że to już koniec. Zasłoniłem się ręką i…”

Amadeusz „Ferrari” Roślik ze szczegółami opowiedział o ataku, po którym trafił do szpitala oraz musiał przejść operację.

Kilka dni temu zawodnik organizacji FAME zamieścił na swoim kanale nagranie, na którym przekazał kibicom, że we własnym mieszkaniu zaatakowało go dwóch napastników. Jeden z nich miał przy sobie maczetę, którą zadawał ciosy. „Ferrari” nie ma wątpliwości, że próbowali oni go zabić, jednak udało mu się uciec.

„Ferrari” ze szczegółami opowiada o ataku

Amadeusz karetką został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Wyjaśnił, że nie licząc ręki, ma osiem ran kłutych oraz zapowiedział, że wszystko ze szczegółami opowie na kolejnym materiale, gdy już będzie po operacji i wróci do mieszkania.
Na ostatnim filmie nagranym przez Sylwestra Wardęgę pokazane zostały ślady krwi, a „Ferrari” wyjaśnił, że napastnicy przebrali się za dostawcę pizzy. Jeden z nich podszedł do drzwi, natomiast drugi schował się tak, by nie było go widać przez wizjer.

Gdy Amadeusz otworzył drzwi, napastnicy rzucili się na niego. Zawodnik FAME przyjął kilka ciosów maczetą, jednak finalnie udało mu się uciec z mieszkania przed napastnikami.

Sprawdź!  Prezes FEN ostro o Boxdelu! "Niech się chłopaczek nie mądrzy. Jak ja robiłem duże gale, to on był na etapie trzymania mamy za sukienkę"

– Leżałem w łóżku w koszulce Hype. Nagle zapukał ktoś. Właśnie też się nad tym zastanawiałem, bo jak ktoś wbije kod, to zrobi się bip bip. Ktoś inny musiał ich wpuścić albo jakimś cudem było otwarte. Ja podchodzę, zaglądam, patrzę z pizzą. Jeden przebrany, drugi był za rogiem, wyobraź sobie, jeden był schowany. Miał na sobie maseczkę i rękawiczki. Dla mnie nie wzbudziło to podejrzeń, ale w momencie jak otworzyłem, to skapnąłem się, że coś jest nie tak. Chciałem zamknąć szybko.

Całą historię opowiedzianą przez Amadeusza, znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.