FAME MMA

Alan skomentował krytykę Zadory: „Chodzi z głową w chmurach. Ego mu wy…” [WIDEO]

Jeszcze w tym miesiącu na FAME Friday Arena 2 dojdzie do pojedynku o dużym ładunku emocjonalnym. W oktagonie zmierzą się dawni koledzy: Alan Kwieciński i Dominik Zadora.

Już w piątek 29 września czeka nas kolejna emocjonująca gala pod sztandarem Fame MMA. Tym razem największa organizacja freak fight w Europie zawita do Netto Areny w Szczecinie, gdzie kibice będą świadkami wielu bardzo emocjonujących walk. Jednią z nich będzie właśnie pojedynek Zadora vs Kwieciński.

Alan nie ukrywał emocji wywołanych walką z dawnym trenerem i kolegą. „Japoński Drwal” z kolei skrytykował postawę freak fightera w ostatniej rozmowie z Kubą Kuligiem na kanale Fansportu.pl. Wywiad z nim możecie obejrzeć poniżej.

Kamera Fansportu zawitała też do Warszawskiego Centrum Atletyki, gdzie Michał Tuszyński przytoczył słowa Zadory, który stwierdził, że Alan przyjął walkę, a później „płakał do kamery”. Kwieciński odpowiedział powołując się na najbliższe środowiska Dominika, że temu z kolei za bardzo urosło ego.

No spoko, jeżeli dla niego to jest śmieszne… To dla mnie w takim razie ta znajomość była śmieszna. Ja jestem prawdziwy. On dostaje pociski ze swojego otoczenia, że trochę chodzi z głową w chmurach, że trochę mu ego wy…ało. Mam nadzieję, że dostanie lekcję pokory. Jak nie ode mnie, to od jakiegoś lepszego zawodnika.

Wywiad z Alanem Kwiecińskim znajdziesz -> TUTAJ.

Sprawdź!  Ależ metamorfoza! Kapitalna forma Boxdela przed FAME MMA 17!

FAME Friday Arena 2: Zadora vs Kwieciński – Kursy bukmacherskie

Galę FAME Friday Arena 2 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na FAME Friday Arena 2

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.