FAME MMA

Sensacyjny powrót do Fame MMA! HITOWA walka o pas Królowej Freak Fightów walką wieczoru Fame MMA 15!

Federacja Fame MMA potwierdziła kolejną hitową walkę na zbliżającej się gali Fame MMA 15! Main eventem tego show będzie historyczny pojedynek o pas Królowej Freak Fightów!

Już 20 lipca o 20:00 rozpocznie się pierwsza konferencja przed galą Fame MMA 15, na której wiemy, że czeka nas wiele emocji! Oprócz kolejnych debiutantów nie tylko ze świata Internetu, lecz także muzyki, odbędą się aż DWA STARCIA w rzymskiej klatce. W jednym z nich Marcin Dubiel zmierzy się z Kacprem Błońskkim, zaś w innym Arkadiusz Tańcula podejmie Jacka Murańskiego. Od tej walki zależy wynik poprzedniego pojedynku „Aroya”, który tego samego wieczoru mierzyć się będzie zarówno z ojcem, jak i synem z rodziny Murańskich.

Wczoraj wieczorem Fame MMA ogłosiło także walkę wieczoru zbliżającej się hitowej gali. Main eventem będzie historyczne starcie o pas Królowej Freak Fightów, w którym zmierzą się dwie uznawane za najlepsze zawodniczki: Marta „Linkimaster” Linkiewicz i powracająca do federacji Aniela „Lil Masti” Bogusz! Panie spotkały się już na gali Fame MMA 4, gdzie „Masti” pokonała rywalkę przez TKO już w otwierającej odsłonie.

Po tym Aniela nie mogła porozumieć się z organizacją na temat warunków finansowych i najpierw stoczyła jeden pojedynek na FEN 34, a od zeszłego roku zakotwiczyła w High League. „Lil Masti” nazywana jest przez wielu Królową Freak Fightów, bo wciąż pozostaje niepokonana. W ostatnim starciu nie dała najmniejszych szans „Zusje” w boksie birmańskim.

Sprawdź!  Norman Parke wraca do Fame MMA! Znamy rywala i formułę walki! [WIDEO]

„Linkimaster” zdobyła w ubiegłym roku pas wagi koguciej Fame MMA i obroniła go już jednokrotnie, pokonując na gali z numerem 13 Karolinę „Way Of Blonde” Brzuszczyńską. Tuż po tym starciu Linkiewicz wyzwała do walki jedyną fighterkę, z którą przegrała – „Lil Masti”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.