High League

Oglądaj galę HIGH League 3 – ZA DARMO! Studio i transmisja pierwszej darmowej walki [WIDEO]

Czas oczekiwania dobiega końca! Już dziś tj. sobota, 4 czerwca o godzinie 20:00 rozpocznie się gala HIGH League 3! Transmisja na żywo show jednej z największych federacji freak fight’owych w Polsce. Main eventem będzie starcie Alberto vs. Marcin Dubiel, a wcześniej „Robur WK” zmierzy się z „Hardkorowym Koksem”. Oglądaj HIGH League 3 za darmo. Transmisja High League 3.

Oglądaj za darmo – HIGH LEAGUE 3

Dzisiejszego wieczoru niesamowite emocje czekają wszystkich widzów, którzy obejrzą na żywo High League 3! Całość dostępna jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu PAY-PER-VIEW. To jedyny sposób, by zobaczyć na żywo arcyciekawy pojedynek Alberto vs. Dubiel.

Co najmniej równie elektryzująco zapowiada się pojedynek Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Jeden z najlepszych wojowników na gołe pięści zadebiutuje na High League 3. Konflikt Denisa z „Don Diego” wisi w powietrzu nie od dziś, a obaj fighterzy nie ukrywają do siebie niechęci. Załęcki zapowiada, że zmiażdży w klatce Kubiszyna.

Co ciekawe na gali zawalczy również ojciec Denisa, czyli Dawid Załęcki. Jego rywalem będzie… Alan Kwieciński!

Sprawdź!  Pasternak dostał freakową ofertę! Trener Okniński zdradził kwotę! "Mamy oferty z Fame, High League..." (VIDEO)

HIGH League 3 zapowiada się niezwykle ciekawie. Załęccy mocno wdarli się w świat freak fightów. Już kilkukrotnie o ich angaż ubiegał się „BOXDEL” i FAME MMA, które z pewnością potrzebuje u siebie takich osobowości.

HIGH League 3 – darmowa transmisja

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE

Poniżej znajdziesz wszystkie typy Denisa Załęckiego na galę High League 3. Całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

STUDIO + DARMOWA WALKA

Od godziny 19:00 rozpocznie się darmowa transmisja. Na żywo obejrzeć będzie można STUDIO + jedną darmową walkę. Aby obejrzeć całą kartę i wszystkie walki należy kliknąć tutaj. Tego nie można przegapić!

Sprawdź!  Alan Kwieciński obawia się potężnej siły Denisa Załęckiego? "Nie chce żeby stało mi się coś w głowę" (VIDEO)

Gdzie i o której High League 3 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.