High League

Wielkie zmiany na karcie walk! Denis Załęcki i „Don Diego” zawalczą w main evencie!

Na kilka minut przed rozpoczęciem gali doszło do dużych zmian na karcie walk. Jedno z najciekawszych zestawień odbędzie się po main evencie.

Początkowo w ostatnim starciu miał zmierzyć się debiutujący Alberto i Marcin Dubiel. Federacja postanowiła jednak zmienić kolejność pojedynków. Na samym końcu gali dojdzie do starcia pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem.

Jest to zestawienie, które wzbudza największe emocje. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i mocny konflikt, który ciągnie się przez ostatnie kilka miesięcy. Już za kilka godzin fighterzy będą mieli okazję wyjaśnić wszystko w klatce.

Poniżej znajdziesz link do wykupienia PPV na High League 3. Jest to jedyny sposób na uzyskanie dostępu do transmisji emocjonującego wydarzenia, które odbywa się w Ergo Arenie.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE NA ŻYWO

DARMOWA PIERWSZA WALKA GALI HIGH LEAGUE:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.