High League

Dojdzie do walki Załęcki vs Pudzianowski? „Bad Boy” komentuje: „Jest szansa, że dojdzie do takiego starcia. Wszystko jest do zrobienia”

Denis Załęcki udzielił wywiadu, w którym ponownie został zapytany o potencjalną walkę z zawodnikiem KSW Mariuszem Pudzianowskim.

„Bad Boy” już kilka miesięcy temu, jeszcze przed debiutem w MMA przyznał, że gdyby była taka szansa, to jak najbardziej wyszedłby do klatki z „Pudzillą”. Wyjaśnił, że stójkowo czuje się lepszy i w tej płaszczyźnie mógłby pokonać byłego strongamana.

Inaczej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o formułę MMA. Po debiucie i porażce z „Don Diego” fighter przyznał, że Pudzianowski miałby zbyt dużą przewagę, jeśli chodzi o parter. Denis zaznaczył jednocześnie, że musi skupić się na szlifowaniu swoich umiejętności i w przyszłości mógłby stoczyć takie pojedynek.

Jest szansa na walkę Mariusz Pudzianowski vs Denis Załęcki

Teraz w ostatnim wywiadzie dla kanału AntyFakty Denis Załęcki ponownie został zapytany o potencjalną walkę z byłym strongmanem. Co ciekawe, zawodnik High League wypowiedział się tak, jakby rzeczywiście w przyszłości to zestawienie miało się odbyć.

Być może federacje nie wykluczają takiego pojedynku. „Bad Boy” podkreśla jednak, że nadal potrzebuje czasu na poprawienie swoich umiejętności parterowych i zapaśniczych. Natomiast o stójkę w ogóle się nie obawia.

Sprawdź!  (VIDEO) Vasyl Halych ostro o Denisie Załęckim! "Rozje*ałbym cię w 30 sekund. Ledwo wygrałeś z typem 20 kg lżejszym"

– Jest taka szansa, że do takiego starcia dojdzie, ale jak mam być szczery, jeszcze z dobre 6-8 miesięcy parteru i zapasów, to jest istotne. To jest gość, który jest naprawdę silny, to jest tytan pracy. Będzie ciężka przeprawa, stójki się nie obawiam w ogóle, mogę teraz z miejsca z nim wyjść, stójkowo bym wygrał na 100 procent.

W MMA w tej chwili, formie, nie wiem. Na pewno ma większe doświadczenie parterowe, zapaśnicze, ale za 6-8 miesięcy będę do tego starcia gotowy. Wszystko jest do zrobienia, słuchaj, Mariusz dostanie dobre pieniądze, ja dostanę dobre pieniądze, no to wyjdziemy.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Najman kilka dni przed walką wyda książkę! Pokazał okładkę biografii "Ojciec chrzestny polskich freak fightów"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.