MMA VIP

Ochroniarz „Masy” odpowiada Stanowskiemu! Padły mocne słowa: „Hipokryto. Skoro tak potępiasz Słowika, to czemu do Hejt Parku zaprosiłeś…”

Marcin Najman swoją kontrowersyjną konferencją doprowadził do kolejnej Internetowej afery. Tym razem za sprawą byłego szefa gangu pruszkowskiego.

„Słowik” bossem organizacji MMA-VIP

Podczas konferencji włodarze przedstawili „Słowika” jako bossa organizacji MMA-VIP i zaprosili go, by zasiadł na tronie, znajdującym się na środku sceny. Następnie były gangster dostał mikrofon i zaprosił widzów na nadchodzące wydarzenie.

Wielu osobom nie spodobało się to, że Marcin Najman współpracuje z kimś takim jak „Słowik”. W sieci pojawiła się masa krytycznych komentarzy, a na całą sprawę zareagowali nawet radni miasta Kielce. Wycofali się oni z umowy i nie pozwolili na to, by w ich hali odbyła się gala MMA-VIP 4.

W sprawę mocno zaangażował się także dziennikarz Krzysztof Stanowski, który zamieścił w sieci kilka wpisów, a na kanale YouTube opublikował specjalne nagranie, na którym w ostrych słowach zwraca się do „Słowika”:

– Niech Pruszków wypi**rala z naszego życia! Polska przeszła chemioterapię po tym raku i długo stawała na nogi i teraz nie chcemy nawrotu. Wypie**alać z Polski, z Internetu, show-biznesu, Pudelka, gal, telewizji, wypie**alać! Nie chcemy już Pruszkowa, nie chcemy tych mord, już się nachapaliście.

Ochroniarz „Masy” odpowiada Krzysztofowi Stanowskiemu

Co ciekawe, Najman zdradził też, że Stanowski wydzwaniał do sponsorów i przekonywał ich, by ci wycofali się ze współpracy z organizacją MMA-VIP. Na działania dziennikarza odpowiedział inny były gangster. Ochroniarza „Masy” Grzegorz Ł. ps. „Mięśniak” zarzuca Stanowskiemu hipokryzję i nie szczędzi ostrych słów.

Sprawdź!  Najman gotowy walczyć z dwoma Murańskimi jednego wieczoru! "Najpierw do klatki wychodzi stary, żeby nie chował się za plecami syna"

„Mięśniak” zamieścił na swoim Facebooku długi wpis, w którym poruszył kilka tematów:

Szanowny Panie Krzysztof Stanowski – mistrzu wykluczania innych z życia społecznego i hipokryto w jednej osobie. Czy masz w ogóle świadomość co Ty mówisz?

Przecież to Pan Panie Stanowski – jako Kanał Sportowy – Smokowski/Borek/Pol/Stanowski byłeś m.in. patronem medialnym federacji FAME MMA, które stało się pierwszym i zarazem głównym źródłem tej całej patologii w szeregach MMA.

Sam promowałeś, Panie Stanowski osoby, które nic sobą nie reprezentują i są przeciwieństwem jakichkolwiek wartości godnych naśladowania. Pan Jaś? Laska znana z tego, że obsłużyła ustnie połowę autobusu członków zespołu muzycznego? Niejaki Stifler – znany młodzieży jedynie chyba z dym… lasek i upijania się do upadłego? Przykłady można mnożyć 😳 Wszystkie obecne dziś w przestrzeni internetowej organizacje freakowe to pokłosie właśnie federacji FAME MMA.

Były gangster wspomniał również o tym, że Stanowski zaprosił do swojego programu rapera „Tedego”. Na jednym z jego teledysków znalazł się właśnie sam Andrzej Zieliński ps. „Słowik”. Wówczas nie było to żadnym problemem dla dziennikarza.

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak zawalczy z Marcinem Najmanem w 2022 roku! "W formule bokserskiej nie miałbym z nim żadnych szans"

„Mięśniak” przypomniał także udział w jednym z odcinków Michała Listkiewicza, który był zamieszany w różne afery w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Mówisz o pruszkowskich chuliganach, łobuzach i gangsterach ale na początek poszukaj ich bliżej swojego programu i spektrum własnych zainteresowań. Rozumiem, że zapraszanie do programu chociażby Pana Listkiewicza za którego były największe afery z PZPN z Kręciną na czele, jest już zgodne z Twoimi wartościami moralnymi?

Skoro tak potępiasz postać Słowika to czemu do Hejt Parku zaprosiłeś chociażby Tedego, u kórego w klipie wystąpił kiedyś Andrzej? Podpowiem Ci – bo potrzebowałeś tych kliknięć, wyświetleń a wtedy już można stosować podwójne standardy, tak? Obłuda do potęgi entej 🤔

Poproponuję Panie Stanowski na początek zacząć od siebie, ale wtedy mógłby się okazać się, że połowę odcinków na Pana kanale wypadałoby skasować. Rynek walk MMA, w tym zawodników w większości jest skonstruowany z ulicznych chuliganów i nic tego nie zmieni. To chłopaki , którzy niejednokrotnie mieli sporo za pazurami ale wielu sport zabrał z ulicy i dał im drugą szansę. Nie rozumiem dlaczego segregujesz ludzi na lepszych czy gorszych?

Czemu promowany przez Twój program chuligan/gangster ma być groszy od byłego pruszkowskiego gangstera? Wydajesz sądy na ludzi nie widząc ciężarówek akt spraw czy choćby uzasadnień wyroków sądowych. Łatwo być sędzią zza ekranu komputera, prawda?

Cały wpis „Mięśniaka” możesz znaleźć poniżej:

Sprawdź!  Gala Marcina Najmana NIE ODBĘDZIE SIĘ w Wieluniu! Jest oświadczenie burmistrza w sprawie MMA-VIP!

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. No rzeczywiście… Porównywać przekręty Listkiewicza, lachociąga Jasia Kapelę i Tedego do bosa jednej z najniebezpieczniejszych/najniebezpieczniejszej grupy przestępczej w Polsce. Ja rozumiem sterydy, ćwierć mózgu, ale są jakieś granice kretynizmu chyba. 18 miesięcy więzienia w wieku 18 lat za kradzież samochodu. Następnie 58 dni na wolności i zatrzymanie za włamanie do mieszkania i kradzież. Ucieczka z więzienia, ale na krótko. W więzieniu ciągle bójki. Po warunkowym zwolnieniu, znów nieco ponad 50 dni na wolności i włamanie do hurtowni. Później było już tylko gorzej. Rabunki, przemyt, kradzieże towaru przemycanego przez innych, już czysta gangsterska, a to dopiero początek… Serio panie mięśniak…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.