KSW

Mistrz na celowniku Najmana!? El Testosteron zabrał głos po KSW 84: „Pytacie, czy jestem gotowy na Phila de Friesa”

Marcin Najman zabrał głos po wczorajszej gali KSW 84 i skomentował kolejne zwycięstwo Phila de Friesa, który jest niepokonany na polskiej ziemi.

Brytyjczyk całkowicie zdominował kategorię ciężką i zwyciężył w KSW 10 pojedynków z rzędu, wszystkich stawką był mistrzowski tytuł. Pokonał m.in. Michał Andryszak, Karol Bedorf, Tomasz Narkun czy Michał Kita. Podczas wczorajszej gali do swojej listy dopisał także Szymona Bajora.

Federacja KSW nie ukrywa, że ma problem ze znalezieniem rywala dla Brytyjczyka. Mówiło się o potencjalnym starciu z legendarnym Alistairem Overeemem, jednak ten niedawno zakończył sportową karierę.

Teraz po kolejnym zwycięstwie de Friesa głos zabrał Marcin Najman. Zawodnik freakowej federacji Clout MMA w takich słowach skomentował wygraną Brytyjczyka z Bajorem:

– Pytacie, czy jestem gotowy na Phil de Fries? Zapytajcie lepiej, czy De Fries jest gotowy na starcie z Cesarzem Polskich Freak Fightów.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.