MMA VIP

Gala Marcina Najmana NIE ODBĘDZIE SIĘ w Wieluniu! Jest oświadczenie burmistrza w sprawie MMA-VIP!

Stało się nieuniknione! Jakie kroki poczyni teraz Marcin Najman? Gala MMA-VIP 4, która finalnie miała zostać zorganizowana w Wieluniu po protestach ze strony mieszkańców miasta, jak i nacisku ze strony mediów została odwołana!

Cała Polska żyje od kilku tygodni doniesieniami co dalej z galą MMA-VIP, która jako „bossa” organizacji przedstawiła byłego szefa grupy pruszkowskiej Andrzeja Z. ps. „Słowik”. Były gangster został twarzą organizacji Marcina Najmana, a informacja ta rozpętała burzę w mediach.

Przede wszystkim ciężkie działa przeciwko Najmanowi i jego gali MMA-VIP wytoczył dziennikarz Krzysztof Stanowski, który pokusił się nawet o wizytę w Wieluniu i rozmowę z Pawłem Okrasą, czyli burmistrzem miasta.

Stanowski robił wszystko, aby zablokować galę Najmana i za wszelką cenę chciał żeby wydarzenie zostało odwołane.

Okrasa w zaparte szedł, że wynajmie halę Marcinowi Najmanowi i MMA-VIP 4 odbędzie się planowo 5 marca 2022 roku. Sprawy w swoje ręce wzięli mieszkańcy miasta, którzy zebrali ponad 1000 podpisów. W sprawie wynajęcia przez burmistrza hali na organizację gali, której twarzą jest były gangster miała odbyć się nawet sesja Rady Miejskiej w Wieluniu.

Sprawdź!  Marcin Najman uderzył z liścia Jacka Murańskiego! Awantura przed High League 7!

Do sytuacji odniósł się nawet uwaga… wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński – „Pierwszy i ostatni raz zwracam się do burmistrza Wielunia o wycofanie zgody na galę MMA oraz żądam publicznego wycofania się ze słów o zgodzie na „zjazd pedofili, którzy odsiedzieli wyrok”. Jeżeli władze miasta nie pojmą wyłożonych argumentów będę podejmował kroki prawne.” – napisał na Twitterze.

Burmistrz Paweł Okrasa odwołuje galę Najmana!

W mediach społecznościowych redaktor naczelny portalu „Kulisy Powiatu”, Sławomir Rajch poinformował o tym, że Paweł Okrasa podjął ostateczną decyzję w sprawie MMA-VIP 4.

Burmistrz Wielunia w końcu, podjął słuszną decyzję – gali MMA VIP-4 w Wieluniu nie będzie! Dziękuję wszystkim, którzy podpisali się pod petycją przeciwko tej imprezie. Ponad tysiąc osób wyraziła swój sprzeciw! Jestem przekonany, że odwołanie tej imprezy, to dobra wiadomość dla Wielunia i jego Mieszkańców”

Dlaczego burmistrz podjął taką decyzję? Znamy oficjalne stanowisko Pawła Okrasy!

Robię to w trosce o swoją rodzinę i dobro miasta. Niestety w tej chwili fala agresji, która przetacza się przez media społecznościowe, jest tak duża, że zagraża bezpieczeństwu mojej rodziny – powiedział Okrasa dla PAP.

Sprawdź!  Najman chwali się swoją formą przed walką na MMA-VIP 4: „Zrobiłem najlepszą formę fizyczną od 12 lat”

W rozmowie z klobucka.pl powiedział natomiast – „W związku z bezpardonowym atakiem na moich najbliższych oraz po licznych rozmowach z moimi współpracownikami, radnymi klubu „Łączy nas Wieluń” oraz mieszkańcami gminy Wieluń, którzy wyrazili negatywną opinię co do organizacji gali MMA-VIP-4, po konsultacji z Panem Marcinem Najmanem podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu umowy na wynajęcie hali WOSIR na organizację gali za porozumieniem stron.”

Co sądzicie o całej sytuacji i tłumaczeniu burmistrza? Czy Krzysztof Stanowski przyjedzie do Wielunia 5 marca i wynajmie halę, gdzie zorganizuje turniej e-sportowy i spotkanie z m.in. Marcinem Gortatem i Marcinem Możdżonkiem?

Jakie kroki poczyni teraz Marcin Najman? „El Testosteron” prawdopodobnie będzie musiał szukać na wynajęcie prywatnej hali, a nie publicznego budynku, ponieważ problem może pojawiać się w każdym kolejny mieście.

Źródło: PAP / Sport.pl

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.