FENMMA VIP

Prezes FEN o walce z El Testosteronem: „Zamierzam go znokautować. Grubas jest coraz grubszy”

Zarówno Paweł Jóźwiak, jaki i Marcin Najman zapewniają, że prędzej czy później dojdzie do ich pojedynku. Wciąż nie ma ustalonego terminu, jednak zdradzili kolejne szczegóły.

Marcin Najman chciał pozostać na sportowej emeryturze, jednak pojawiło się wiele ciekawych pomysł na walkę m.in. z Jackiem Murańskim. El Testosteron chciał zorganizować takie starcie u siebie na gali MMA VIP. Jednocześnie starcie chciał zorganizować prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Aby rozstrzygnąć ten konflikt Najmana i Jóźwiak umówili się, że staną do walki, a stawką pojedynku ma być prawo do zorganizowania walki El Testosterona z Murańskim.

Prezes FEN przy okazji wczorajszej gali High League w rozmowie z TVreklama przyznał, że planuje najpierw zmęczyć, a następnie znokautować przyszłego przeciwnika.

Narazie widzę, że grubas się opierdziela, nic nie trenuje, jest coraz grubszy. Chyba chce mi bardzo ułatwić zadanie. Dopracowujemy termin. Nie wyobrażam sobie, żeby ta walka się nie odbyła. Ja bardzo ciężko trenuję – powiedział prezes FEN.

Zamierzam go znokautować i tyle. Grubas liczy na to, że mnie trafi w pierwszej minucie, bo na więcej nie ma siły. Spokojnie dam mu się wystrzelać, zmęczę go, a wtedy już zrobię robotę – dodał

Sprawdź!  "Boxdel" wyjaśnia Najmana i komentuje jego spotkanie ze Stanowskim! "Co ty piszesz, że w Wieluniu byli twoi fani?"

Obaj zawodnicy zapewniają, że pojedynek musi się odbyć. Są jednak pewne kwestie, które wciąż muszą ustalić. Jednym z nich jest miejsce walki. Co ciekawe, jak zdradził El Testosteron, do starcia nie dojdzie ani na MMA VIP, ani FEN. Z okazji pojedynku Jóźwiak vs Najman zorganizowane zostanie nowe, jednorazowe wydarzenie:

Już wiemy, że ani u Pawła, ani u mnie. Wiemy, że ma być to odrębne wydarzenie. Będzie to zupełnie jednorazowe wydarzenie – przyznał Najman w rozmowie z TVreklama.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Karta walk FEN 40. Trzy walki o mistrzowski pas. Kto zawalczy? Transmisja za darmo!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.