UFC

Max Holloway chce pobić własny rekord uderzeń na UFC Vegas 42! „Chcę podnosić poprzeczkę.”

Max Holloway wraca do oktagonu na UFC Vegas 42, gdzie zmierzy się z Yairem Rodriguezem. Były mistrz dywizji piórkowej dzierży obecnie rekord w ilości wyprowadzonych uderzeń w trakcie walki, a w ten weekend ma zamiar go pobić!

Gdzie oglądać UFC Vegas 42: Holloway vs. Rodriguez?

Alexander Volkanovski po wygranej na UFC 266 z Brianem Ortegą czeka na kolejnego przeciwnika. Kilku zawodników zdecydowanie wysuwa się przed szereg. Zmierzą się oni w walce wieczoru UFC Vegas 42, a są to Max Holloway oraz Yair Rodriguez. „Blessed” mimo dwóch porażek z mistrzem w przypadku wygranej na 100% zagwarantuje sobie walkę numer 3.

Max Holloway stracił pas na UFC 245 po jednogłośnej, aczkolwiek według niektórych opinii kontrowersyjnej, decyzji. Volkanovski dał mu rewanż i ponownie wygrał, choć tym razem niejednogłośnie. Max Holloway w trakcie panowania z tytułem bronił go w walkach z Jose Aldo, Frankiem Edgarem oraz Brianem Ortegą. „Blessed” wrócił na ścieżkę zwycięstw w pięknym stylu wygrywając z Calvinem Kattarem w styczniu tego roku. Hawajczyk pobił wówczas rekord UFC w wyprowadzonych uderzeń, których według oficjalnej strony federacji było 744.

Sprawdź!  (VIDEO) Alexander Volkanovski rozwiewa wszelkie wątpliwości, kto jest mistrzem! Gilotyny mu nie straszne!

Max Holloway na UFC Vegas 42 zmierzy się z groźnym Meksykaninem, Yairem Rodriguezem. „El Pantera” w największej federacji MMA jedyną walkę przegrał z Frankiem Edgarem po zatrzymaniu jej przez lekarza.

Holloway ma jednak dużo większe dużo większe doświadczenie, czym na pewno przeważa nad Rodriguezem. „Blessed” ponownie wystąpi w pojedynku zaplanowanym na 25 minut (5 rund) i ma zamiar pobić swój rekord z walki z Calvinem Kattarem, o czym powiedział w wywiadzie dla DC & RC Show:

Rodriguez to groźny zawodnik, bardzo wybuchowy, wykonuje wiele obrotówek i w ogóle dużo niekonwencjonalnych zagrań. Nie mogę doczekać się naszej walki.

Chcę tam wyjść i wiesz, ile tam było uderzeń ostatnio, jakieś 790, czy coś takiego. Jeśli dobiłbym do 900 to byłoby świetnie. Więc wiesz, chcę podnosić poprzeczkę.

Wcześniej w rozmowie z Arielem Helwanim w The MMA Hour Max Holloway powiedział między innymi, że być może niedługo stoczy rewanżowy pojedynek z Conorem McGregorem. W tej samej rozmowie oberwało się także fighterom, który zamiast podejmować walkę czekają na windę na szczyt.

Gdzie oglądać UFC Vegas 42? Stream online, transmisja, live – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  (VIDEO) Felicia Spencer wygrywa przez TKO! Świetna praca w klinczu i skończenie łokciami w parterze!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: DC & RC Show

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *