UFC

Max Holloway chce pobić własny rekord uderzeń na UFC Vegas 42! „Chcę podnosić poprzeczkę.”

Max Holloway wraca do oktagonu na UFC Vegas 42, gdzie zmierzy się z Yairem Rodriguezem. Były mistrz dywizji piórkowej dzierży obecnie rekord w ilości wyprowadzonych uderzeń w trakcie walki, a w ten weekend ma zamiar go pobić!

Gdzie oglądać UFC Vegas 42: Holloway vs. Rodriguez?

Alexander Volkanovski po wygranej na UFC 266 z Brianem Ortegą czeka na kolejnego przeciwnika. Kilku zawodników zdecydowanie wysuwa się przed szereg. Zmierzą się oni w walce wieczoru UFC Vegas 42, a są to Max Holloway oraz Yair Rodriguez. „Blessed” mimo dwóch porażek z mistrzem w przypadku wygranej na 100% zagwarantuje sobie walkę numer 3.

Max Holloway stracił pas na UFC 245 po jednogłośnej, aczkolwiek według niektórych opinii kontrowersyjnej, decyzji. Volkanovski dał mu rewanż i ponownie wygrał, choć tym razem niejednogłośnie. Max Holloway w trakcie panowania z tytułem bronił go w walkach z Jose Aldo, Frankiem Edgarem oraz Brianem Ortegą. „Blessed” wrócił na ścieżkę zwycięstw w pięknym stylu wygrywając z Calvinem Kattarem w styczniu tego roku. Hawajczyk pobił wówczas rekord UFC w wyprowadzonych uderzeń, których według oficjalnej strony federacji było 744.

Max Holloway na UFC Vegas 42 zmierzy się z groźnym Meksykaninem, Yairem Rodriguezem. „El Pantera” w największej federacji MMA jedyną walkę przegrał z Frankiem Edgarem po zatrzymaniu jej przez lekarza.

Sprawdź!  Gamrot zdradził, o czym rozmawiał z rywalem w oktagonie: "Powiedziałem mu, że następnym razem..."

Holloway ma jednak dużo większe dużo większe doświadczenie, czym na pewno przeważa nad Rodriguezem. „Blessed” ponownie wystąpi w pojedynku zaplanowanym na 25 minut (5 rund) i ma zamiar pobić swój rekord z walki z Calvinem Kattarem, o czym powiedział w wywiadzie dla DC & RC Show:

Rodriguez to groźny zawodnik, bardzo wybuchowy, wykonuje wiele obrotówek i w ogóle dużo niekonwencjonalnych zagrań. Nie mogę doczekać się naszej walki.

Chcę tam wyjść i wiesz, ile tam było uderzeń ostatnio, jakieś 790, czy coś takiego. Jeśli dobiłbym do 900 to byłoby świetnie. Więc wiesz, chcę podnosić poprzeczkę.

Wcześniej w rozmowie z Arielem Helwanim w The MMA Hour Max Holloway powiedział między innymi, że być może niedługo stoczy rewanżowy pojedynek z Conorem McGregorem. W tej samej rozmowie oberwało się także fighterom, który zamiast podejmować walkę czekają na windę na szczyt.

Gdzie oglądać UFC Vegas 42? Stream online, transmisja, live – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  Max Holloway vs. Yair Rodriguez już w lipcu!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: DC & RC Show

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.