UFC

Kamaru Usman włącza się do wymiany McGregor vs. Masvidal. Krótka odpowiedź: „Nikt nie dba o to, gdzie do ch*ja jesteś.”

Conor McGregor i Jorge Masvidal mieli ostatnio spięcie na Twitterze. Do wpisu „Notoriousa” odniósł się obecny mistrz kategorii półśredniej, ale to tylko zadziałało jak woda na młyn!

Irlandczyk coraz szybciej dochodzi do siebie po urazie odniesionym na UFC 264. W międzyczasie Conor McGregor pozostaje aktywny na Twitterze. „Notorious” skomentował powrót Nicka Diaza, a ostatnio pozytywnie zareagował też na zaczepny wpis Michaela Chandlera, w którym „Iron” sugerował ich walkę w 2022 roku.

Conor McGregor nie byłby jednak sobą, gdyby czasem komuś się nie oberwało. Ostatnim przykładem stał się Jorge Masvidal, który był zmuszony wycofać się z zaplanowanego pojedynku z Leonem Edwardsem na UFC 269. „Notorious” stwierdził, że „Gamebred” unika walki z „Rockym” i powinien zostać pozbawiony tytułu BMF. Masvidal niebał się odpowiedzieć Irlandczykowi sugerując, że ten znów nie wziął leków oraz, że powinien wrócić do obijania starszych osób w barach.

Do wszystkiego postanowił wmieszać się także mistrz UFC w kategorii półśredniej, Kamaru Usman. „The Nigerian Nightmare” nie stanął jednoznacznie po stronie swojego byłego przeciwnika, jednak postanowił wbić dużą szpilkę w Irlandczyka:

Sprawdź!  (VIDEO) Skazywany na porażkę Aljamain Sterling pozostaje mistrzem!

– Powinieneś siedzieć cicho. Płaczesz o swoich kontuzjach więcej, niż ktokolwiek inny, po porażkach. Stopa, kostka, piszczel, coś pominąłem?

Nikogo raczej nie zdziwi to, że Conor McGregor postanowił odpowiedzieć Kamaru Usmanowi, z którym swego czasu sugerował walkę o pas mistrzowski. „Notorious” wrócił jednak do klasyka i… usunął wpis odpowiadający Nigeryjczykowi, w którym napisał:

Ta, coś tam pominąłeś brachu, na pewno. Nie jestem całkiem pewien co. Może oryginalność? Nie wiem, coś tam. Nikt nie dba. Nikt nie dba o to, gdzie do ch*ja jesteś. A tak bardzo się starasz, sam nie wiem. Czegoś ci brakuje, to na pewno. Tak, czy siak, niech cię Bóg błogosławi.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  Bardzo mocne słowa Jorge Masvidala o Colbym Covingtonie! "Ten koleś to szarlatan. Pokażę Wam, jak bardzo jest ograniczony!"

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter, MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.