UFC

Własny syn nie poznaje Michaela Chandlera! „Twój ojciec podjął kilka naprawdę złych decyzji…”

Michael Chandler przyjął ponad 115 uderzeń od Justina Gaethje. „Iron” choć przegrał jednogłośną decyzją, wygrał serca wszystkich tych, którzy w niego wątpili. Po walce Amerykanin musiał ukryć twarz pod maską z lodem.

Michael Chandler i Justin Gaethje na UFC 268 dali jedną z najlepszych walk w tym roku kalendarzowym. Dwaj Amerykanie zachwycili publikę w Madison Square Garden w Nowym Jorku nie odpuszczając ani na moment. Obaj wyprowadzili ponad 100 uderzeń, obaj mimo wcześniejszych animozji uściskali się po wojnie.

Wygrał „The Highlight” wygrał jednogłośną decyzją, a w rozmowie z Joe Roganem po oficjalnym werdykcie, jak sam stwierdził, była to walka godna rzymskiego Koloseum:

– Ni ch*ja nic mnie [w nim] nie zaskoczyło. Wiedziałem, że to wojownik z krwi i kości… Niestety żyjemy w nieodpowiednich czasach. Powinniśmy walczyć na śmierć i życie w pier*olonym Koloseum, tak powinno być.

Justin Gaethje i Michael Chandler spotkali się ponownie w szpitalu, skąd do Internetu wyszło zdjęcie, na którym widać obrażenia, jaki „Iron” otrzymał przez 3 rundy istnej wojny:

Efektem końcowym u Chandlera była maska z lodu. Szał w Internecie robi filmik, na którym Michael pełen dobrego humoru żartuje do syna, że nosi maskę żywcem wyjętą z filmu „Krainy Lodu”:

Jestem zmuszony cię poinformować, że twój ojciec podjął kilka naprawdę złych decyzji w ostatniej walce. W związku z tym jego twarz była praktycznie nie do poznania. Dla tego też, by przyspieszyć proces leczenia, pragnę nosić tę maskę z „Krainy Lodu”, byś ty, mój syn, wkrótce mógł zobaczyć mnie jeszcze wyraźniej. Kocham Cię, synu, zobaczymy się na szczycie.

Michael Chandler przegrywając na UFC 268 z Justinem Gaethje oddalił się od kolejnego starcia o pas mistrzowski kategorii lekkiej. O ten na UFC 269 zmierzą się Charles Oliveira i Dustin Poirier. „Iron” natomiast postanowił do pojedynku wyzwać… Conora McGregora!

Sprawdź!  UFC 262: Oliveira vs. Chandler – gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Lord Web

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *