Wotore

„Kornik” pewny siebie przed walką z „Ufolem”! „Uważajcie na mnie! Mam nadzieję, że ciężko trenowaliście”

Już w piątek odbędzie się krwawy turniej walk na gołe pięści WOTORE 5. W walce wieczoru hitowe starcie Marcina Wrzoska z Vaso Bakocevicem. W co-main evencie czeka na nas kolejny super-fight i rewanżowy pojedynek, pomiędzy Michałem „Królikiem” Matrixem, a Bartoszem Batrą.

Zbliżające się WOTORE jest obsadzone samymi solidnymi nazwiskami. W turnieju weźmie ośmiu bijoków, którzy mają już doświadczenie w walkach na gołe pięści i bili się m.in. w podziemnym fight clubie KOTS, czy organizacji Denisa Załęckiego, The War.

W turnieju WOTORE 5 udział weźmie Michał „Kornik” Kornacki, dla którego będzie to już trzeci turniej walk na gołe pięści. Poprzednie odbywały się jednak tylko i wyłącznie w stójce, natomiast przypomnijmy, że na WOTORE dozwolony jest aktywny parter. „Kornik” mówi również, że ma doświadczenie w walkach na ulicy.

„Uważajcie na mnie”

„Mam nadzieję, że ciężko trenowaliście, bo dam z siebie wszystko i uważajcie na mnie.” – zapowiada Kornacki.

Dodając – „Nie sprawdzałem moich potencjalnych rywali, nie kalkuluje. Wychodzimy do klatki, ringu i się bijemy. Wtedy jest weryfikacja, kto, co potrafi. To jest losowanie, na kogo bym nie trafił to trzeba wyjść i zrobić swoje!”

-> WOTORE 5: KUP PPV!

W turnieju Kornacki zmierzy się z zawodnikiem, który w przeszłości walczył w podziemnym fight clubie KOTS, Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim.

Sprawdź!  (VIDEO) Mariusz Wach zawodnikiem WOTORE! Zawalczy na gołe pięści!

WIDEO:

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.