FAME MMA

„Popek” mocno o Murańskich: „Niech zrobią coś dla Polski i…”

„Popek Monster” po raz kolejny został zapytany o konflikt z Murańskimi. Freak fighter, który rozmawiał z Tomaszem Sararą, nie szczędził im mocnych słów.

W przeszłości raper był w dobrych relacjach z Jackiem i Mateuszem Murańskim. W sieci można znaleźć nagranie, na którym „Popek” zwraca się do Arkadiusza Tańculi i oferuje mu złotą bransoletę, jeśli ten pokona Jacka. Ostatecznie jednak doszło do konfliktu i raper w wywiadach mocno krytykuje Murańskich.

„Popek” ostro o Murańskich

Jacek Murański wielokrotnie nazywał rapera m.in. ćpunem, śmieciem czy Judaszem. Razem z synem zapowiedział, że cały konflikt zamierza rozstrzygnąć w klatce. Problem w tym, że „Popek” już nie raz podkreślał, że nie jest zainteresowany takim zestawieniem.

Dla mnie to jest temat zamknięty, na pewno do tej walki nigdy nie dojdzie nawet za milion dolarów. Wysikać się bym nie chciał nawet na te pieniądze. Ja celuje w troszkę więcej niż w jakiś łachmyciarzy – oświadczył podczas cage’a przed walką na FAME 13.

Kibice jednak bardzo chcieliby zobaczyć taki pojedynek i być może organizacja w przyszłości postara się doprowadzić do takiego zestawienia. Wyjaśnienie kolejnego konfliktu w klatce wzbudziłoby ogromne zainteresowanie dużej części widzów FAME.

Sprawdź!  (VIDEO) Gorąco na ważeniu! Krycha UFC spiął się z Sashą! "Puściły mi nerwy, jutro go kończę. On nie ma życia"

W ostatnim czasie o relacjach „Popka” z Murańskimi nieco ucichło, jednak raper ponownie został zapytany o to, dlaczego nie chce z nimi zawalczyć. W wywiadzie dla Tomasza Sarary w mocnych słowach odpowiedział:

Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo ku*wa, skacząc z mostu razem ze swoją mamą ku*wa.

W rozmowie padło również pytanie o powrót „Popka” do klatki. Wyjaśnił, że jeśli wróci do zdrowia, a jego połamana ręka będzie w pełni sprawna, to ponownie zobaczymy go w akcji i dojdzie do rewanżu z Normanem Parke.

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Tyburski przekonany, że może wygrać z Normanem! "Mam wielkie szanse. Ciężko trenuję i mam predyspozycje"
Źródło: BetClic

Źródło: YouTube Tomasz Sarara Extra

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.