Wotore

Brutalna lekcja pokory! „Apteka” skończył ze złamaną szczęką i nosem! Jest nagranie z walki [WIDEO]

Za nami gala WOTORE 7 i wyczekiwany pojedynek pomiędzy Kamilem Mindą oraz Szymonem Nowowiejskim znanym jako „Apteka”.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego udzielił swojemu rywalowi brutalną lekcję pokory. Przez ostatnie miesiące Nowowiejski atakował w mediach zarówno Mindę, jak i trenera oraz Akademią Sportów Walki Wilanów. Kiedy jednak doszło do starcia, nie miał za wiele do powiedzenia.

Minda zdemolował „Aptekę”, który tak naprawdę poza dwoma lekkimi uderzeniami w klinczu nie wyprowadził żadnego celnego ciosu. Nawet na moment nie zagroził swojemu przeciwnikowi. Bardziej doświadczony z zawodników ustrzelił Nowowiejskiego mocnym sierpem i naruszył rywala.

Minda brutalnie rozbija „Aptekę”

Następnie dołożył kolano i serię ciosów w parterze. Jakby tego było mało, udusił go do nieprzytomności. Kiedy sędzia przerwał walkę, doszło do wielkiej awantury, którą rozpoczął narożnik przegranego. Więcej informacji wraz z nagraniem znajdziesz tutaj – Awantura po porażce „Apteki” z Mindą! Trener Okniński dostał butelką w głowę! [WIDEO]

Jak się okazało, ciosy Mindy spowodowały poważne obrażenia. Sam „Apteka” po przegranej wyjaśnił, że potężnym sierpem złamał mu szczękę i nos, przez co ten zalał się krwią:

Sprawdź!  (VIDEO) Tak Michał Pasternak wygrał pas WOTORE! Teraz zawalczy o tytuł International

– W 26 sekundzie dostałem sierpa prawego. Szczęka nie pękła, tylko się złamała i wpadła do środka. Wbiła się w język, utrudniała oddychanie, zalałem się krwią z każdej strony, z nosa złamanego i tak dalej.

Poniżej znajdziesz nagranie z całej walki:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.