High League

High League 4 – Wyniki NA ŻYWO i relacja LIVE!

Już za parę chwil startuje gala High League 4! Jedna z największych federacji freak fight w Polsce po raz kolejny dostarczy masę emocji serią ekscytujących pojedynków. „Natsu” zmierzy się z Lexy Chaplin o pas wagi muszej, Artur Szpilka spotka się w klatce z Denisem Załęckim, a Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się w krwawym boju na brutalnych zasadach z Pawłem Bombą! Kto wygrał na High League 4? High League 4 LIVE – wyniki na żywo i relacja online. Zapraszamy!

-> Transmisja High League 4 NA ŻYWO w PPV!

Aż dziewięć emocjonujących starć czeka fanów na czwartej edycji High League. Wydarzenie otworzył pojedynek prawdziwych kolosów: Konrada Karwata z Radosławem Słodkiewiczem. Kolejnym starciem była walka streamerów, w którym Jakub „Holak” Krawczyk-Holak spotkał się ze sporo lżejszym Jakubem „Kubxem” Świtałą.

High League 4: wyniki wszystkich walk

Na gali High League 4 nie zabrakło emocjonujących pojedynków. Debiutu w klatce doczeka się Maja Staśko, która zmierzy się z Ewą „Mrs. Honey” Wyszatycką. Niemałe poruszenie w ostatnich dniach wywołali bohaterowie walki w K1: „Josef Bratan” oraz Krystian „Macias” Maciaszczyk. Fani oczekiwali, czy skonfliktowani raperzy rzucą się sobie do gardeł!

Sprawdź!  (VIDEO) Murański uderza w Szpilkę! "Jest przykładem, że szklana szczęka istnieje. Wkurza mnie jego wbijanie szpilek w Denisa"

Tego oczekiwano przede wszystkim po Amadeuszu Rośliku i Pawle Bombie. Między nimi sporo było złej krwi w ostatnich miesiącach, a ich pojedynkowi smaczku dodały brutalne zasady No Rules! Szerokim echem obiło się zachowanie „Ferrariego” na zapleczu ostatniej konferencji. Freak fighter znokautował zawodnika konkurencyjnej federacji!

Na High League 4 zaplanowano też dwa starcia mistrzowskie. „Mini Majk” stanął do obrony tytułu niskorosłych przeciwko Salimowi Chiboubowi, a w main evencie „Natsu” starła się z Lexy Chaplin. Był to rewanż za walkę, która miała miejsce rok temu. Wówczas górą była Natalia Karczmarczyk, ale na gali w Arenie Gliwice to rywalka była faworytką!

Najbardziej ekscytującym pojedynkiem było zestawienie Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Panowie darzyli się ogromnym szacunkiem, a atmosferę ich walki budował trener „Bad Boya”, Mirosław Okniński, który regularnie atakował „Szpilę”! Atmosfera między zawodnikami zaczęła gęstnieć na ostatniej konferencji, gdzie doszło do kłótni!

O której gala High League 4? Wydarzenie startuje już o 20:00!

-> Oglądaj High League 4 NA ŻYWO!

High League 4: Wyniki na żywo

Walka wieczoru:

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Lexy Chaplin – Lexy Chaplin wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów
Sprawdź!  Denis Załęcki zmierzy się z Normanem Parke? "Możemy się bić w jego formule, czyli MMA"

Pozostałe walki:

  • Artur „Szpila” Szpilka vs. Denis „Bad Boy” Załęcki – Artur „Szpila” Szpilka wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Salim Chiboub – Mini Majk wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł „Scarface” Bomba – Amadeusz „Ferrari” Roślik wygrywa przez KO w 1. rundzie
  • Maja Staśko vs. Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka – Maja Staśko wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Jakub Nowaczkiewicz vs. Cezary „Czaro” Nykiel – Jakub Nowaczkiewicz wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk – Josef Bratan wygrywa przez KO w 1. rundzie
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Jakub „Kubx” Świtała – Jakub „Holak” Krawczyk-Holak wygrywa przez TKO w 3. rundzie
  • Konrad Karwat vs. Radosław Słodkiewicz – Konrad Karwat wygrywa przez TKO w 1. rundzie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.