High League

HIGH League 4 typy, kursy i zakłady bukmacherskie. Jakie są typy na HIGH League 4?

Już dziś o godzinie 20:00 startuje gala HIGH League 4! W karcie walk znalazło się 9 niesamowitych zestawień z udziałem gwiazd sportu oraz Internetu. Artur Szpilka podejmie Denisa Załęckiego, „Ferrari”-Pawła Bombę, a wszystko zakończy rewanżowe starcie „Natsu” vs. Lexy Chaplin! Na kogo warto postawić? Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na HIGH League 4. Odbierz bonus na galę!

High League 4 – Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać na żywo High League 4? Karta walk, stream online PPV.

Kursy bukmacherskie na High League 4

Na HIGH League 4 ponownie nie brak ewidentnych faworytów! Zdaniem ekspertów, Konrad Karwat nie powinien mieć żadnych kłopotów z Radosławem Słodkiewiczem, a mający doświadczenie w amatorskim MMA Jakub Nowaczkiewicz z łatwością pokona „Czara”.

W niewątpliwie krwawym boju na zasadach No Rules Amadeusz „Ferrari” Roślik powinien pokonać Pawła Bombę. Nie można oczywiście kompletnie ignorować „Scarface’a”, który w debiucie szybko, bo już w 15 sekund przegrał przez KO.

Wielu fanów zaskoczyła kolejna zmiana kursów w walce Szpilka vs. Załęcki. Warto zauważyć, że na chwilę obecną „Bad Boy” jest… jeszcze większym underdogiem. Torunianin jest kontuzjowany i będzie szukał skończenia już w pierwszej odsłonie. Będzie to jednak niezwykle trudne w starciu z tak doświadczonym oponentem, jak „Szpila”.

Sprawdź!  Jacek Murański zareagował na wyzwanie Adamka przez Najmana. Ostra odpowiedź "El Testosterona"! "Ty nie pasujesz do społeczeństwa"

-> Obstaw HIGH League 4 bez ryzyka!

Co obstawiać na High League 4? BONUS na High League 4!

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUSZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Co obstawiać na HIGH League 4? Wyłączny bukmacher Fortuna przygotował szereg różnych możliwości do wytypowania. Można obstawić na przykład, ile rund będzie trwała walka, w której się skończy, czy też w jaki sposób. Poniżej znajdziecie przykładowy kupon. Warto pamiętać o ZAKŁADZIE BEZ RYZYKA dla nowych użytkowników!

-> Gram z Fortuną i odbieram BONUS!

Transmisja HIGH League 4 NA ŻYWO

Wydarzenie transmitowane będzie wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW. Ile kosztuje PPV HIGH League 4? Jak można znaleźć na stronie federacji, cena PPV zaczyna się od 34,99 zł w wersji podstawowej. Pakiet premium kosztuje 39,99 zł. Wraz z każdym pakietem użytkownicy otrzymują szereg dodatkowych atrakcji!

Sprawdź!  Denis zapowiada kolejną walkę! To będzie wielkie nazwisko: "Jest ikoną. Bardzo go szanuję, przekot. Zdziwicie się"

-> Oglądaj HIGH League 4 na żywo!

Karta walk High League 4

Walka wieczoru:

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Lexy Chaplin – o pas wagi muszej High League

Pozostałe walki:

  • Artur „Szpila” Szpilka vs. Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Salim Chiboub – o pas mistrzowski niskorosłych High League
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł „Scarface” Bomba – No Rules
  • Maja Staśko vs. Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs. Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Jakub „Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs. Radosław Słodkiewicz

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.