High League

(VIDEO) Awantura Murański vs „Tarzan” za kulisami High League! Jest nagranie! „Byliśmy przyjaciółmi. Pokłóciliśmy się i nie wyjaśniliśmy tej sprawy”

Podczas ostatniej konferencji doszło do awantury pomiędzy Mateuszem Murańskim i „Tarzanem”. Najpierw zawodnicy jedynie odnieśli się do sprawy w wywiadach, teraz do sieci trafiło nagranie.

W miniony poniedziałek odbyła się konferencja przed galą High League 5, na której swój pojedynek stoczy Mateuszem Murański. Zmierzy się on z Pawłem Bombą w formule K-1 na małe rękawice. Podczas ich konfrontacji było naprawdę gorąco i doszło nawet do awantury.

Awantura za kulisami High League

Kolejne awantura miała miejsce już po ich panelu za kulisami. Tym razem Murański nie poszarpał się jednak ze „Scarfacem”, a innym zawodnikiem High League „Tarzanem”. Zanim do sieci trafiło nagranie, obaj opowiedzieli o wszystkim w wywiadach dla TVreklama.

„Tarzan” przyznał, że to on sprowokował Murańskiego, gdyż jest pomiędzy nimi niewyjaśniona sprawa:

– Mieliśmy konflikt od dłuższego czasu. Kiedyś byliśmy przyjaciółmi, pokłóciliśmy się, nie wyjaśniliśmy tej sprawy. Wisiało coś w powietrzu, były wymiany na Instagramie. Źle się on zachował, źle ja w jednej sytuacji. Pierwszy raz się widzieliśmy od roku, poszła wymiana zdań i niepotrzebnie… Ale wisiało w powietrzu.

– Fizycznie on, słownie ja go chyba trochę sprowokowałem, bo powiedziałem jedno zdanie, które mogło go wyprowadzić z równowagi, ale nie mogłem się powstrzymać ze względu, że uraził trochę moją dumę. Musiałem to z siebie wyrzucić.

Następnie Murański tak odniósł się do całej sprawy:

Sprawdź!  Mateusz Murański zaprasza do walki Marcina Wrzoszka: "Polish Zombie dawaj na ring"

– Podszedł do mnie, przyłożył głowę, powiedziałem: „Odejdź ode mnie”. Podszedł drugi raz, za trzecim go odepchnąłem. Ja mam cienki lont, więc mi dużo po prostu nie trzeba. Mocno poleciał w barierki i mógł je porozwalać. (…) Ja go odepchnąłem i nic więcej się nie wydarzyło, bo wstąpił ochroniarz. Tam nie było żadnego zwarcia.

Teraz gdy do Internetu trafił materiał, możemy zobaczyć, jak rzeczywiście „Tarzan” zaczepia Murańskiemu. Gdy przechodził obok, rzucił w jego stronę – Co się patrzysz kurwa? – na co „Muran” odpowiedział – My się znamy? Chyba nie.

Chwilę później doszło do bezpośredniej konfrontacji i Murański odepchnął „Tarzana”. Szybko wkroczyła między nich ochrona, która próbowała ich rozdzielić:

Źródło: YouTube/Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki wyśmiewa Szeligę! "Ch*jowo być bitym na każdym kroku..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.