FAME MMA

Gdzie oglądać Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak? Jak oglądać FAME MMA 13? Stream live, transmisja na żywo, cena PPV FAME MMA 13

Choć nie jest to ani walka wieczoru, ani co-main event, nie ma chyba bardziej emocjonującego starcia na FAME 13. 26 marca ostatecznie Amadeusz „Ferrari” spotka się z Adrianem „Polakiem” mimo kontuzji! Gdzie i jak oglądać walkę Ferrari vs Polak? Jak wykupić PPV? Transmisja na żywo FAME 13.

FAME MMA 13: NITRO vs. UNBOXALL – Karta walk. Kto zawalczy na FAME MMA 13? Transmisja na żywo

Gdzie oglądać Ferrari vs. Polak?

Konflikt obu zawodników trwa już od dawna. Po raz pierwszy do walki Ferrari vs. Polak doszło jeszcze w 2019 roku podczas Fame MMA 4. Dotychczas w dwóch spotkaniach między fighterami górą jest Adrian, który raz zwyciężył decyzją sędziowską, a raz wygrał po nielegalnym kopnięciu. Co ciekawe, Ferrari zapowiadał, że… soccer kicka dopuści się także na FAME 13!

Po licznych perturbacjach zmieniona została ostatecznie formuła walki. Początkowo Ferrari vs Polak na Fame MMA 13 spotkać się mieli w starciu MMA bez limitu czasowego. Amadeusz doznał niestety kontuzji palca u stopy w związku z czym pojedynek Ferrari vs. Polak odbędzie się na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Wszystko po to, by zadać większe obrażenia. Konflikt między zawodnikami od dawna już jest niezwykle personalny, a na jednej z pierwszych konferencji Fame 13 Polaka zaatakował ojciec Ferrariego!

Sprawdź!  FAME oferowało mu milion złotych za walkę z Jackiem Murańskim! Odrzucił propozycję!

-> KLIKNIJ TUTAJ i oglądaj na żywo!

Fame 13 PPV cena i jak wykupić?

Cena FAME 13 PPV zaczyna się od 27,99 zł możecie otrzymać pełny dostęp do show, które zacznie się 26 marca o godzinie 20:00. Łącznie w Gliwicach dobędzie się 9 walk, a wszystko zakończy się starciem NitroZyniak vs. Unboxall. Przed nimi do klatki wejdą między innymi Popek Monster i Norman Parke, który zmierzą się na zasadach MMA.

Po wyborze interesującej opcji – Basic za 27,99 zł i dostępem do nagrania lub PREMIUM za 32,99 zł z licznymi bonusami i obrazem w wysokiej jakości przechodzi się do opłaty. Tę uiścić można na różne sposoby, a każdy znajdzie odpowiedni dla siebie: przelew bankowy, Blik, SMS, czy też karta to tylko nieliczne.

-> ODBIERZ FREEBET DO 200 PLN!

Jak obstawiać Ferrari vs Polak? Typy i kursy bukmacherskie na FAME 13 tylko w BetClic

Wyłącznym bukmacherem Fame MMA 13 jest BetClic, który nowym użytkownikom oferuje FREEBET nawet do 200 PLN! W przypadku, gdy pierwszy zakład postawiony po minimalnym kursie 1.14 jest przegrany, gracz otrzymacie zwrot w postaci Freebetu do 200 PLN! Zakład Freebet musi być postawiony po minimalnym kursie łącznym wynoszącym 2.14 a wygrana trafia bezpośrednio na konto użytkownika bez dodatkowego obrotu. Aby móc obstawić wszystkie walki Fame 13, jak i wydarzenia z nimi związane wystarczy zarejestrować się KLIKAJĄC TUTAJ.

Sprawdź!  Kacper Błoński pokonał Mateusza "Fit Lovers" po niejednogłośnej decyzji!

W walce Ferrari vs. Polak ewidentnym faworytem jest ten drugi. Amadeusz choć jest groźnym zawodnikiem i zbiera wiele pochwał podchodzi jednak do tego starcia z kontuzją. Ponadto to Adrian Polański zwyciężył 2 poprzednie pojedynki z Ferrarim, co daje mu ogromną przewagę mentalną.

Szczegóły Fame 13

 • FAME 13 odbędzie się 26 marca 2022 roku.
 • Początek gali FAME 13 planowany jest na godzinę 20:00.
 • Miejscem, w którym odbędzie FAME 13 będzie Arena Gliwice przy ul. Akademickiej 50 w Gliwicach.

Karta walk i kursy FAME 13

Main event:

 • Sergiusz „Nitrozyniak” Górski vs Paweł „Unboxall” Smektalski 1.582.15

Co-main event:

 • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Norman „Stormin” Parke 2.601.40
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Adrian „Polak” Polański 1.522.25 – walka bez limitu czasowego
 • Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz 1.901.75 – walka o pas mistrzowski FAME MMA Kobiet w wadze koguciej
 • Robert „Sutonator” Pasut vs Jakub „Japczan” Piotrowicz 1.751.90
 • Paweł „Ponczek” Sikora vs Dawid Malczyński 2.751.35
 • Piotr „Szeli” Szeliga vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi 2.501.42
Sprawdź!  (VIDEO) Prezes FEN o konflikcie z Boxdelem: "Dostał przykaz od szefów, żeby mnie zaatakować, bo..."

KARTA WSTĘPNA

 • Mariusz „Hejter” Słoński vs Rafał „Takefun” Górniak 2.351.48
 • Patryk „Patrykos” Domke vs Kuba „Kuba Post” Post 1.154.25

Karta i kursy na dzień: 20.03.2022 r.

-> KLIKNIJ TUTAJ i wykup PPV FAME 13!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.