FAME MMA

Gdzie oglądać Nitro vs Unboxall? Transmisja FAME MMA 13 na żywo. Cena pay-per-view FAME 13

Na najbliższej gali FAME 13 dnia 26 marca w walce wieczoru spotkają się Sergiusz „NitroZyniak” Górski i Paweł „Unboxall” Smektalski. Dla obu gwiazd YouTube’a będzie to debiut w federacji, jak i startach w ogóle. Kim są? Gdzie oglądać walkę „Nitro” vs „Unboxall”? Transmisja na żywo. Stream online.

-> WYKUP PPV FAME 13

Sergiusz „Nitrozyniak” Górski vs Paweł „Unboxall” Smektalski

Zawodnicy spotkają się w main evencie gali FAME 13. Popularny „Nitro” sławę popularność zyskał streamami gier, przede wszystkom nagrywając gameplay’e do FIFY. Największą sławą cieszą się jego „Śmieszne rozmowy telefoniczne”, w których „NitroZyniak” wkręca rozmówców. Swój kanał założył w 2013 roku. Nitro stream uzyskał ponad 2 miliony subskrypcji! Filmy na YouTube były oglądane łącznie ponad 435 milionów razy.

Jego przeciwnikiem na FAME 13 będzie Paweł Smektalski, znany szerzej jako „Unboxall”. On także popularność zdobył na YouTube, gdzie odpakowywał różne prezenty – stąd też pseudonim z angielskiego unboxing, czyli rozpakowywanie. Smektalski nie może pochwalić się takimi wynikami, co Nitrozyniak. Od założenia w 2013 roku Unboxall uzbierał ponad półtora miliona subskrybentów, ale lata świetności minęły kilka lat temu.

Sprawdź!  Faworytka znów nie zawiedzie? Znamy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru Fame MMA 15!

Gdzie oglądać Nitro vs. Unboxall?

Walka Nitro z Unboxallem będzie main eventem FAME 13. Podczas programu Face2Face Sergiusz zasugerował oponentowi, by ten przebadał się pod kątem Alzhaimera, z kolei Smektalski zarzucał mitomanię – choć nie potrafił odpowiedzieć konkretnie.

Ich starcie, jak i całą galę FAME 13 obejrzeć można wyłącznie za pośrednictwem pay-per-view, do którego dostęp wykupić można TUTAJ. Już za 27,99 zł możecie otrzymać pełny dostęp do show, które zacznie się 26 marca o godzinie 20:00. Łącznie w Gliwicach dobędzie się 9 walk, a wszystko zakończy się starciem NitroZyniak vs. Unboxall. Przed nimi do klatki wejdą między innymi Popek Monster i Norman Parke, który zmierzą się na zasadach MMA.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 13 TUTAJ

Kursy i typy bukmacherskie na FAME MMA 13 – BetClic

Jak zawsze wyłącznym bukmacherem gal FAME MMA jest BetClic. Aby móc obstawić wszystkie walki, jak i wydarzenia z nimi związane wystarczy zarejestrować się KLIKAJĄC TUTAJ. Na start od bukmachera otrzymacie Freebet do 200 PLN! Jeśli pierwszy zakład postawiony po minimalnym kursie 1.14 jest przegrany, to gracz otrzymacie zwrot w postaci Freebetu do 200 PLN! Zakład Freebet musi być postawiony po minimalnym kursie łącznym wynoszącym 2.14 a wygrana trafia bezpośrednio na Wasze konto bez dodatkowego obrotu.

Sprawdź!  (VIDEO) Szeliga publikuje wiadomości od Denisa! Załęcki poruszał w nich temat "Gleby"! "Zaczepia cię taki Patryk z Torunia, nawet mu nie dawaj atencji"

Cena FAME 13 PPV

Zakupu pay-per-view można dokonać przez TEN LINK. Jaka jest cena PPV FAME 13? Zależy ona od wybrania jednego z dwóch wariantów: Basic lub Premium. Za ten pierwszy zapłaci się 27,99 zł i otrzymuje się dostęp do transmisji live Fame 13 w jakości 720p. Co istotne, galę będzie można oglądać również przez 48 godzin po zakończeniu wydarzenia!

Wariant Premium FAME MMA 13 kosztuje 32,99 zł. Jedynie 5 zł więcej daje wiele bonusów! Użytkownicy otrzymają dostęp do streamu live FAME 13 w jakości 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia przez tydzień po zakończeniu! Co więcej, użytkownicy przez ten sam czas, jak i oczywiście NA ŻYWO będą mogli oglądać Lożę Szyderców. Ponadto przy zakupie otrzymany również będzie także kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do nagrań z gal z numerami 10, 11 i 12!

Karta walk FAME 13

Main event:

  • Sergiusz „Nitrozyniak” Górski vs Paweł „Unboxall” Smektalski 1.582.15

Co-main event:

  • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Norman „Stormin” Parke 2.601.40
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Adrian „Polak” Polański 1.522.25 – walka bez limitu czasowego
  • Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz 1.901.75 – walka o pas mistrzowski FAME MMA Kobiet w wadze koguciej
  • Robert „Sutonator” Pasut vs Jakub „Japczan” Piotrowicz 1.751.90
  • Paweł „Ponczek” Sikora vs Dawid Malczyński 2.751.35
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi 2.501.42
Sprawdź!  Jacek Murański o porażce syna na FAME MMA: "Cała Polska to widziała. Jeśli Mateusz przegrał, w takim razie Hitler wygrał II wojnę światową" [WIDEO]

KARTA WSTĘPNA

  • Mariusz „Hejter” Słoński vs Rafał „Takefun” Górniak 2.351.48
  • Patryk „Patrykos” Domke vs Kuba „Kuba Post” Post 1.154.25

Karta i kursy na dzień: 20.03.2022 r.

-> KLIKNIJ TUTAJ i wykup PPV FAME 13!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.