FAME MMA

Rewanż po latach na FAME 19? Jest chętny na zastąpienie Włodarczyka!

Ostatnie kilkadziesiąt godzin przyniosło dość niespodziewany zwrot akcji w sprawie walki Krzysztofa Włodarczyka na FAME 19. Akces na jego miejsce zgłosił już inny zawodnik federacji.

Angaż „Diablo” przez FAME MMA odbił się szerokim echem. Wielu sportowców przed nim pojawiało się w świecie freak fightów, niemniej nie tak utytułowanych. Były bokser dzierżył już pasy WBC oraz IBF i o ile mówiło się o jego występie w mieszanych sztukach walki, o tyle raczej wspominano sportowe organizacje, a przede wszystkim KSW.

Debiut Włodarczyka zaplanowany został na 2 września i galę FAME 19. Wczoraj jednak Internet obiegła informacja o tym, że do walki z Tańculą może nie dojść. To zasugerował Andrzej Wasilewski, promotor zawodnika. Sam Arek twierdzi, że do pojedynku i tak dojdzie.

Gotowość do zastąpienia „Diablo” wyraził inny freak fighter FAMEAlan Kwieciński. Gwiazdor programu Warsaw Shore debiutował w organizacji właśnie walką z Tańculą, którą przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Od jakiegoś czasu wspominał, że byłby chętny na ponowne spotkanie z aktorem:

Sprawdź!  Wrzosek komentuje awanturę z ochroniarzem! Szeliga odpowiada! "Pokazałeś, jakie masz małe jaja. Potrafisz skakać do mniejszych"

Zgłaszam gotowość za Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Arkadiusz Tańcula robimy ten rewanż? Fame MMA co Wy na to?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.