FAME MMA

FAME 13: „Ferrari” zawalczy z „Polakiem” na nietypowych zasadach! „Fajnie byłoby znowu kopnąć w ten głupi łeb”

Organizacja FAME potwierdziła kolejny głośny pojedynek, który odbędzie się już na kolejnej gali w marcu. Tym razem jest to zestawienie na nietypowych zasadach.

Amadeusz „Ferrari” Roślik powraca do klatki, by stoczyć swój 8 pojedynek dla poznańskiej organizacji. Ponownie zmierzy się z Adrianem „Polakiem” Polański, który ma na swoim koncie tylko samo walk, co jego rywal. Trylogia pomiędzy tymi zawodnikami wyłoni ostatecznego zwycięzcę.

Pierwsze starcie odbyło się na gali FAME 4, kiedy to po pełnym dystansie sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Polańskiego. Przeciwnik jednak nie zgadzał się z werdyktem i twierdził, że wygrał ten pojedynek. Konflikt nadal trwał, więc rewanż był nieunikniony.

Tym razem „Ferrari” przegrał na własne życzenie. Mógł wygrać ten pojedynek, jednak wyprowadził nielegalnego soccer kicka, kiedy „Polak” padał na deski po jego ciosach. Kopnięcie było na tyle mocne, że rywal stracił przytomność, a po starciu musiał trafić do szpitala. Tym razem Polański ponownie zwyciężył walkę ze względu na dyskwalifikację Amadeusza.

Wielu kibiców chciało, żeby freak fighterzy zmierzyli się w klatce rzymskiej wprowadzonej do FAME za sprawą Jacka Murańskiego. Walka odbędzie się jednak w normalnym oktagonie, ale na zmienionych zasadach. Nie będzie limitu czasowego. Zawodnicy stoczą tylko jedną rundę, która wyłoni zwycięzcę.

Sprawdź!  Murański twarzą w twarz z Tańculą stracił pewność siebie! W jutrzejszej walce zobaczymy łokcie! [WIDEO]

Możemy spodziewać się ciężkiego nokautu, gdyż obaj zawodnicy chcą zaznaczyć swoją dominację w tej trylogii. „Ferrari” nie dawno rozmawiał z MMA-Bądź na bieżąco i przyznał, że jeszcze raz chciałby skończyć swojego przeciwnika kopnięciem w głowę. Nie szczędził mu także ostrych słów:

– Fjanie byłoby znowu kopnąć w ten głupi łeb Polaka. On mówi, że jakieś dissy na mnie nagrywa. No spoko, ja cię zdissuję w klatce. To będzie taka kropka nad i. (…) On najchętniej by chciał ze mną na poduszki walczyć. Jest obsraną piz*ą. Robi jakieś sceny.

– Zaszedł mi za skórę. Jak chce iść ze mną na wojnę, no to powodzenia, zobaczysz, jak ta wojna się skończy, ale będziesz sobie pluł w tę głupią mordę do końca życia.

Źródło: Instagram/YouTube

Sprawdź!  Wielka afera przed FAME 13! Amadeusz "Ferrari" był bliski wycofania się ze starcia z "Polakiem!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.