FAME MMA

Piotr Szeliga zapowiada ciężki nokaut na „Arabie”! „Nie mrugajcie, to będzie w 1 rundzie…”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i face-to-face przed dzisiejszą galą FAME 13, na której do klatki powróci Piotr Szeliga. W jednym z najbardziej wyczekiwanych starć zmierzy się z „Arabem” i w końcu zawodnicy wyjaśnią głośny konflikt.

Szeliga nie szczędził ostrych słów i na face-to-face kilkukrotnie oberwało się „Arabowi”, który co ciekawe nie dawał żadnej odpowiedzi. Najwidoczniej „Arab” nie zamierza dyskutować z „Szelim”, a prawdziwa konfrontacja odbędzie się w klatce.

W wywiadzie po spotkaniu twarzą w twarz prowadzący konferencje spytał Szeligę o słowa jego trenera, Mateusza „Don Diego” Kubiszyna, który w jednym z wywiadów stwierdził, że Rzeszowianin znokautuje „Araba” w 1 rundzie.

Szeliga przyznał, że walkę z „Arabem” wziął tylko i wyłącznie dlatego, że ten przekazać ma całą wypłatę na leczenie trenera Rafała Antończaka. Przy okazji potwierdził jaki jest plan na pojedynek i podał dokładny czas, w którym będzie chciał „uśpić” rywala.

„Ja nie chciałem tej walki, ja mam wyj***ane na niego i walkę z nim. Miałem inne walki dograne, ale skoro jest Arab i chce tej walki to będzie ją miał… To będzie nokaut w 1 rundzie, 1 minucie 11 sekundzie. Nie mrugajcie.

Sprawdź!  Murański musiał przejść operację po walce z Tańculą! Jego nos był zmasakrowany: "Złamanie w czterech miejscach. Potrzebna była interwencja chirurga"

Arab odpowiedział tylko, że jest „naładowany bardzo złą energią”. Domyślać się możemy, że klatka „zapłonie„!

Początek już dziś o 20:00!

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.