FAME MMA

Michał Pasternak opowiada o pracy na bramkach: „Dużo się nauczyłem. Zawsze jak ktoś chciał nas sprawdzić, to…”

Michał Pasternak, który już niedługo zadebiutuje w federacji FAME w rozmowie z „Szalonym Reporterem” opowiedział o pracy ochroniarza.

„Wampir” to doświadczony zawodnik MMA. Ma na swoim koncie 16 zwycięstw i 9 porażek. Bił się dla takich organizacji jak ONE Championship, Oktagon MMA czy WOTORE. W ostatniej z federacji zdobył nawet mistrzowski pas walk na gołe pięści.

Pasternak o pracy na bramkach

Z czasem postanowił wejść do świata freak fightów. Początkowo gościł na konferencjach i wywiadach, a także popadł w konflikt z Alanem Kwiecińskim czy Piotrem Szeligą. To właśnie z tym drugim zawodnikiem zmierzy się podczas FAME 18 na zasadach K-1.

Pasternak udzielił w ostatnim czasie wielu wywiadów i pojawił się m.in. u „Szalonego Reportera”, który zapytał go o pracę na bramkach jako ochroniarz. „Wampir” przyznał, że bardzo dużo z tego wyciągnął:

– Ja się dużo nauczyłem na tych bramkach od starszych kolegów. Poznałem jakieś zachowania i taka próba mojego charakteru. Każdy wtedy siłownia. Na bramkach zawsze najlepiej mają goście powyżej 120 kg, a mały zawsze musi pokazać, co potrafi.

To też jest dobra kwestia, bo zawsze jak pojechaliśmy na bramkę i ktoś chciał nas sprawdzić, to przyszło 5 największych wirażków. Później już nikt nie chciał nas sprawdzić. Trafiały się mniejsze, większe awantury, ale zawsze musiałeś pokazać, że to ty tu rządzisz.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Szeliga mocno o walce z Adamkiem! Twierdzi, że może pokonać byłego mistrza świata! [WIDEO]

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.