FAME MMA

(VIDEO) Wielka awantura na konferencji FAME! „Polak” zaatakowany przez ojca „Ferrariego”!

Za nami konferencja FAME poprzedzająca marcową galę. Podczas wydarzenia doszło do wielkiej awantury pomiędzy „Polakiem” i „Ferrarim”.

Freak fighterzy po raz trzeci zmierzą się w klatce i ostatecznie wyjaśnią swój głośny konflikt, który trwa od dłuższego czasu. Adrian Polański i Amadeusz Roślik po raz pierwszy zawalczyli na gali FAME 4 i starcie po decyzji sędziów zwyciężył „Polak”.

Do rewanżu doszło na FAME 7. Tym razem pojedynek zakończył się przed czasem. „Ferrari” mógł wygrać walkę, gdyż posłał swojego rywala na deski, jednak kiedy ten upadał, wyprowadził soccer kicka i został zdyskwalifikowany. Nagranie z nielegalnym kopnięciem obiegło Internet i dotarło nawet do zawodników UFC.

Teraz freak fighterzy zmierzą się na specjalnych zasadach. Ich pojedynek nie będzie ograniczony limitem czasowym. Walka zakończyć się może jedynie poddaniem, nokautem lub dyskwalifikacją.

Podczas wczorajszej konferencji doszło do awantury. Rywale nie szczędzili sobie ostrych słów i próbowali sprowokować siebie nawzajem. Kiedy „Polak” nazwał przeciwnika „60-tką” został zaatakowany przez ojca Amadeusza. W tej samej chwili w jego kierunku z drugiej strony ruszył sam „Ferrari”.

Sprawdź!  (VIDEO) "Popek" ostro przed walką z Normanem Parke! "Jesteś ku*wa martwy! Dojadę cię ku*wa!"

Całą konferencję z udziałem Adriana Polańskiego i Amadeusz Roślika znajdziesz poniżej:

Sprawdź wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” po konferencji FAME:

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.