FAME MMA

FAME MMA 14 PPV. Gdzie i jak kupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Karta walk, transmisja na żywo

Już dziś o godzinie 20:00 rusza kolejna gala najpopularniejszej federacji freak-fight: FAME MMA 14! W Tauron Arenie w Krakowie spotkają się największe gwiazdy polskiego show biznesu i sportowcy. Głośne debiuty, angażujące konflikty, krwawe pojedynki – to wszystko już dziś! Gdzie i jak kupić FAME MMA 14 PPV? Cena, koszt, kwota FAME MMA 14. Karta walk, transmisja na żywo FAME MMA 14 PPV.

GDZIE I JAK OGLĄDAĆ GALE FAME MMA?

FAME MMA 14 PPV – transmisja na żywo

Hitowa gala FAME MMA 14 PPV odbędzie się w największej hali sportowej – Tauron Arenie w Krakowie. Same największe gwiazdy, emocjonujące konflikty i wielka zagadka – jak poradzą sobie debiutanci? Tych będzie co nie miara, a największym nazwiskiem jest zdecydowanie Katarzyna „Laluna” Alexander!

Znana z Królowych Życia mega gwiazda wzbudziła niemałe zainteresowanie i otworzy ona kartę walk FAME MMA 14. Po kontuzji „Sheeyi” otrzymała nową rywalkę, którą została słynna TikTokerka, Wiktoria „Wiki” Jaroniewska. Na oficjalnej ceremonii ważenia było widać, że nie ma złej krwi między debiutującymi fighterkami!

Ciekawie zapowiada się walka imponujących sylwetkami Mateusza „Fit Loversa” oraz znanego z Ninja Warrior Polska Adama „AJ’a” Josefa. Między fighterami jest spora różnica wag, a jak będzie wyglądała walka? Okaże się podczas transmisji na żywo FAME MMA 14!

Sprawdź!  Norman Parke zabrał głos po zwolnieniu z FAME! "Chciałem tylko lepszej oferty, ale zdecydowali, że nie jestem warty nowego kontraktu"

Gdzie i jak kupić PPV na FAME MMA 14? Cena PPV. Ile kosztuje?

Niesamowite pojedynki freak fight’owe nie będą streamowane w otwartej telewizji. Cena FAME MMA 14 PPV zaczyna się jednak już od 29,99 zł, co wcale nie stanowi zaporowej kwoty. Emocje i interesujące walki są gwarantowane, a użytkownik do wyboru ma dwa warianty.

Pierwszą opcją, jest FAME MMA 14 PPV BASIC, a cena wynosi 29,99 zł. Transmisja na żywo odbędzie się w wysokiej jakości 720p. Dodatkowo, jeśli z jakiegoś powodu użytkownik musi przerwać oglądanie, będzie mógł nadrobić to później. Zapewni to 48-godzinny dostęp do nagrania!

Zdecydowanie lepszym i pełnym bonusów jest wariant FAME MMA 14 PREMIUM w cenie 34,99 zł. Stream online odbędzie się w jakości 1080p. Co więcej, przez 7 dni użytkownik może odtworzyć zarówno tę, jak i poprzednie gale od FAME MMA 11! W cenie ujęte są też materiały zza kulis pay-per-view, jak na przykład Loża Szyderców.

Płatności można dokonać Blikiem, poprzez Google/Apple Pay, przelewem, czy też kartą. Każdy użytkownik znajdzie sposób odpowiadający jego możliwościom. FAME MMA 14 to niepowtarzalna okazja, by obejrzeć pojedynek Normana „Sotrmin” Parke’a w słynnej na cały świat klatce rzymskiej!

Sprawdź!  Jacek Murański zabrał głos po przegranej walce z Tańculą: "Przydarzyło mi się to samo co Andrzejowi Gołocie"

-> WYKUP FAME 14 PPV!

Typowanie FAME MMA 14

Norman Parke spotka się na specjalnych zasadach z Piotrem Szeligą. Popularny „Szeli” na FAME MMA 13 skończył przez masakryczne KO „Araba” i natychmiast wyzwał na pojedynek Irlandczyka. Starcie Szleiga vs. Parke jest jednym z najbardziej emocjonującą walką FAM MMA 14!

Innym przyciągającym uwagę starciem jest Alan Kwieciński vs. Mateusz Murański. Zawodnicy żywią do siebie pełną niechęć, co pokazywali przy każdej możliwości. Ochrona zawsze miała co robić, gdy ci dwaj spotykali się face to face!

FAME MMA 14 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Stream online FAME MMA 14 PPV

Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie za pośrednictwem PAY-PER-VIEW, które wkupić można TUTAJ. To niepowtarzalna okazja, by live zobaczyć debiuty znanych YouTuberów w walce wieczoru: Tromba vs. Gimper i Xayoo vs. Nitro.

Sprawdź!  "Popek" nie wróci już do MMA? "Kości połamały się jak domino. W takim przypadku..."

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA!

 • Data: 14.05.2022, sobota
 • Godzina: 20:00
 • Miejsce: Tauron Arena w Krakowie
 • Liczba walk: 9 pojedynków
 • Cena PPV: 29,99 zł
 • Link do transmisji: wykupisz tutaj

-> PPV FAME MMA 14 KUPISZ TUTAJ!

Karta walk FAME  14

Walka wieczoru:

 • Mateusz „Trąbka” Tromba vs.Tomasz „Gimper” Działowy

Pozostałe:

 • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
 • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
 • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
 • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
 • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K1
 • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański
 • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
 • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Katarzyna „Lala Laluna” Alexander

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.