FAME MMA

Szeliga publikuje nagranie z treningu! Tak przygotowuje się do walki jedną ręką [WIDEO]

Piotr Szeliga pokazał, jak przygotowuje się do nadchodzącego pojedynku. Nie ma łatwego zadania, gdyż będzie walczyć jedynie jedną ręką.

10 lutego odbędzie się jubileuszowa gala FAME 20, podczas której do klatki powróci „Szeli”. Tym razem fraek fighter stanie do walki z Natanem Marconiem, z którym jest mocno skonfliktowany od dawna. Panowie mają już za sobą kilka konfrontacji twarzą w twarz na konferencjach, jednak teraz przyszedł czas na pojedynek.

Będzie to pierwsza taka walka we freak fightach. Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu, ale Szeliga może zadawać ciosy tylko jedną ręką. Mimo tak dużego ograniczenia jest on nadal ogromnym faworytem zarówno w oczach bukmacherów, jak i kibiców.

„Szeli” do pojedynku przygotowuje się pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów. Na swoich social mediach pokazał, jak wyglądają jego treningi. Freak fighter ma jedną rękę unieruchomioną tak, że nie może nawet bronić się przed atakami rywala.

– Nie ma miękkiej Gry. Plan na walkę już mamy i na pewno się nie cofamy – przekazał pod nagraniem z treningu:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.