High League

Hospicjum nadal czeka na przelew! Alan Kwieciński wyjaśnia, dlaczego nie wpłacił pieniędzy!

Alan Kwieciński zabrał głos w sprawie przegranego zakładu. Wyjaśnił, dlaczego nadal nie przelał pieniędzy na cele charytatywne.

Kwieciński ponad 2 miesiące temu przegrał zakład z Dawidem Załęckim, który udowodnił, że nie korzysta z dopingu. Freak fighter miał przelać 10 tysięcy złotych na wskazany cel, jednak wpłacił tylko połowę kwoty. Kilka dni temu Denis Załęcki w jednym z komentarzy na social mediach zdradził, że hospicjum nadal czeka na pieniądze.

– Wszystko wszystkim, ale kur*a, jeśli chodzi o dzieci i różne akcje charytatywne to trzeba dotrzymywać słowa! Je*ać wszystkie takie kur*y !!! Będę jechał z takim kur**stwem do końca życia! I każdy powinien robić to samo, a może wtedy by coś się zmieniło i nikt z mo*dy dupy by nie robił! Niech rozliczy się, z kim trzeba i będzie po temacie A, szczególnie że te pieniądze nie idą dla mnie tylko prosto dla hospicjum dla dzieci.

Alan wyjaśnia, dlaczego nie przelał całej kwoty

Kwieciński mocno szokuje swoją postawą. Najpierw twierdził, że wyniki testów Załęckiego nie są ważne, gdyż nie wykonał wszystkich badań. „Crazy” specjalnie na potwierdzenie tego, że jest czysty, ponownie przeszedł kolejne testy. To jednak nie przekonało Alana, który mówił, że badania zostały wykonane zbyt późno, bo aż… 3 dni po walce.

Sprawdź!  Alan zabrał głos po efektownym nokaucie! Chce rewanżu z mistrzem FAME: "W końcu się zebrałem, by napisać coś po moim wyczynie"

Kibice byli wściekli i mocno krytykowali freak fightera, gdyż w całej sprawie chodzi o pieniądze, które nie mają trafić na konto Załęckiego, tylko mają być przeznaczone na leczenie dzieci w toruńskim hospicjum. Kwieciński w końcu zrobił przelew, jednak połowę kwoty wpłacił na wskazany cel, a resztę na fundację swojego znajomego.

Krytykowany Alan w wywiadach zapewniał, że wpłaci pozostałe 5 tysięcy, jednak nie wiadomo, kiedy wykona przelew. W ostatnim wywiadzie dla TVreklama nie był w stanie wskazać terminu, w jakim przekaże wspomnianą kwotę.

Jego wyjaśnienia, dlaczego nadal nie wykonał przelewu, są mocno kontrowersyjne, gdyż stwierdził, że przez ponad 2 miesiące nie miał po prostu czasu.

– Nie mam kiedy. Ja powiedziałem, że wpłacę. Dajcie mi trochę czasu. Ja się nawet nie widziałem z moim menedżerem. Mój menedżer trzyma moje pieniądze, powiedział: „Alan, rozwalisz wszystkie pieniądze”. Dlatego ja żyje z pieniędzy, które zarabiam na koncertach. A te pieniążki, które zarobiłem z walk, odłożyłem sobie, czekają na wymarzone mieszkanie. Dajce mi czas, ja teraz dopiero w tym tygodniu przyjechałem do Warszawy. Dajcie mi chwilę czasu, powiedziałem, że to zrobię. 5 tysięcy dla mnie nie robi różnicy.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Denis Załęcki staje w obronie Ferrariego! Komentuje nokaut na konferencji: "Jak miał powód, niech napier**ala fra**erów.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.