FAME MMA

„Arab” brutalnie znokautowany na FAME 13! Szeliga kończy walkę potężnym uderzeniem!

Kibice w końcu doczekali się tego pojedynku. Skonfliktowani zawodnicy stanęli naprzeciwko siebie w klatce i stoczyli pojedynek w formule K-1.

Pomiędzy Piotrem Szeligą i Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim było naprawdę bardzo dużo złej krwi. Nie szczędzili sobie krytycznych słów w Internecie, jednak kiedy doszło do konfrontacji twarzą w twarz, raper był bardzo wycofany, a kibiców zaskoczyło jego zachowanie.

Początkowo „Arab” był sporym faworytem, jednak z każdym dniem kursy coraz bardziej się wyrównywały. Dla rapera był to w sumie 6 pojedynek. Wcześniej walczył trzykrotnie w formule MMA i dwa razy w starciu bokserskim. Wszystkie pojedynki zwyciężył, w tym dwa przed czasem.

Natomiast Szeliga walczył jedynie w MMA i wszedł do klatki z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki. Wszystkie jego walki zakończyły się przed czasem, a w ostatnim pojedynku „Szeli” popisał się potężnym uderzeniem. Już w pierwszej odsłonie ciężko znokautował „Wujaszka Fericze”.

Według większości po stronie „Araba” była technika, doświadczenie i kondycja, natomiast nikt nie miał wątpliwości, że Piotr Szeliga może zaskoczyć swoją sił i będzie wyjątkowo niebezpieczny na początku pojedynku. Zwłaszcza że raper nie mógł korzystać z najmocniejszej broni, jaką są jego zapasy i umiejętności parterowe.

Sprawdź!  FAME 13: "Ferrari" zawalczy z "Polakiem" na nietypowych zasadach! "Fajnie byłoby znowu kopnąć w ten głupi łeb"

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Walkę rozpoczął Arab od potężnego niskiego kopnięcia. Szeli poszedł z mocną serią do przodu. Gabriel cały czas pracował z dystansu low kickami. Po jednym zwarciu Arab padł na deski i z parteru trafił Szeligę mocnym kopnięciem z dołu w krtań co jest nielegalne w walkach K-1. Po konsultacji medycznej walka została wznowiona. Po powrocie do walki Al-Sulwi dalej strzelał niskimi kopnięciami dokładając pojedyncze ciosy. Arab trafił rywala niezwykle precyzyjnym lewym prostym po którym Szeliga padł na deski. Jednak udało mu się wstać. Po wznowieniu Szeliga ruszył mocno do przodu, ale zebrał kilka ciosów na szczękę.

Runda 2:

Od razu do przodu ruszył Szeliga. Następnie w wymianie trafił mocnymi sierpami. Arab starał się uspokoić to starcie i zaczął uderzać mocne i celne ciosy. Cały czas kąsał rywala niskim kopnięcia. W pewnym momencie Gabriel poszedł ostro do przodu i nadział się na potężny prawy Szeligi po którym padł na deski, a sędzia przerwał to starcie.

Sprawdź!  "Don Kasjo" po odejściu z FAME: "Czują się zagrożeni. Promują upadłych youtuberów, poza Jackiem Murańskim"

Piotr Szeliga pokonał przez KO w 2. rundzie Gabriela „Araba” Al- Sulwi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.