FAME MMA

Oglądaj FAME MMA 14 za darmo! Transmisja z otwarcia gali i dwie darmowe walki.

Już dziś hitowa gala FAME MMA 14, która może pobić wszelkie rekordy sprzedaży dostępów PPV! Medialne zestawienia i wyjaśnienie głośnych konfliktów. Dodatkowo szalone zasady m.in. w walce Piotra Szeligi z Normanem Parke – klatka rzymska, pierwsza runda w boksie, dwie kolejne w formule MMA, a to wszystko w małych rękawicach. Łącznie na karcie walk aż 9 pojedynków. Darmową transmisję z otwarcia gali FAME 14 i dwie pierwsze walki obejrzycie poniżej. Gdzie oglądać FAME MMA 14?

Oglądaj FAME MMA 14 za darmo

Na karcie walk tym razem znalazło się dziewięć zestawień. Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków jest starcie Mateusza Murańskiego Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, co widzieliśmy m.in. na konferencjach i podczas face-to-face.

Dwie najważniejsze walki wieczoru to pojedynki jednych z najbardziej znanych w Polsce YouTuberów. W main evencie „Gimper” wyjdzie do klatki na starcie z członkiem Ekipy Friza, Mateuszem „Trąbką” Trombą. Przed nimi zaś odbędzie się jedna z najbardziej zasięgowych walk w historii największej freak fight’owej federacji: „Xayoo” vs. „Nitro”. Były zawodowy gracz League of Legends zaliczy debiut, a Sergiusz Górski spróbuje się odbić po porażce z FAME MMA 13.

Wcześniej na FAME MMA 14 Monika „Mona” Kociołek z Teamu X2 wyjaśni konflikt z Agatą „Fagatą” Fąk, związaną niegdyś z pierwszym Teamem X. Wielkie emocje czekają nas podczas pojedynku Mateusz Murański vs. Alan Kwieciński. Między fighterami spór wre, a po zamknięciu klatki w końcu nie powstrzyma ich ochrona!

Sprawdź!  (VIDEO) AWANTURA na face to face! Norman Parke zaatakował Szeligę... klapkiem!

W końcu zobaczymy też powrót rzymskiej klatki! Norman Parke na FAME 14 będzie chciał podtrzymać dobrą passę. Irlandczyk nie przejął się porażką z Borysem Mańkowskim w pojedynku bokserskim na FAME 11 i zwyciężył z „Popkiem Monsterem”. W słynnej konstrukcji wymyślonej przez federację oprócz „Stormina” znajdzie się także Piotr Szeliga. Popularny „Szeli” wraca po KO w 2. rundzie na „Arabie”.

FAME MMA 14 – transmisja ZA DARMO

FAME MMA 14 PPV – jak wykupić PPV? Podobnie jak poprzednie gale FAME, będzie transmitowane jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Federacja oferuje do wyboru dwa pakiety. Pierwszy z nich BASIC w cenie 29,99 złotych zapewnia dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia FAME 14 przez kolejne 48 godzin.

Natomiast droższy pakiet PREMIUM w cenie 34,99 złotych oferuje wyższa jakość 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia gali przez kolejne 7 dni. Dodatkowo cena pakietu zawiera dostęp do „Loży Szyderców” oraz poprzednich wydarzeń FAME 11, FAME 12 i FAME 13.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME 14

Transmisja z otwarcia gali i dwie darmowe walki

Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Od godziny 19:00 przygotowano studio przed FAME 14. Oprócz tego na kibiców czekają dwie darmowe walki. Całą galę obejrzycie tutaj.

Sprawdź!  Gdzie oglądać FAME 14? Stream online, transmisja na żywo. Gdzie i jak kupić PPV? FAME MMA 14 PPV cena, karta walk FAME MMA 14

Karta walk FAME 14

  • Mateusz „Trąbka” Tromba vs. Tomasz „Gimper” Działowy
  • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
  • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K-1
  • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański – pojedynek w K-1
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
  • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Klaudia „Lala Laluna” Alexander

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.