FAME MMA

FAME MMA 13 – wyniki na żywo

Rusza długo wyczekiwana gala FAME MMA 13! W walce wieczoru zmierzą się YouTuberzy „Nitro” i „Unboxall”. Wcześniej wielkie emocje zapewnią „Popek”, który zawalczy z Normanem Parke oraz dojdzie do kolejnej odsłony konfliktu „Ferrari” vs. „Polak”. FAME MMA 13 – wyniki na żywo!

Wyniki na żywo FAME MMA 13

Poniżej relacja na żywo i wyniki live z FAME MMA 13!

W walce wieczoru „Nitrozyniak” zadebiutuje w sportach walki i zmierzy się z innym YouTuberem, również walczącym po raz pierwszy, „Unboxallem”. Obaj streamerzy debiutowali w 2013 roku, ale to Sergiusz Górski uzbierał ponad 2 miliony subskrypcji. Paweł Smektalski z kolei zasłynął z odpakowywania prezentów na wizji.

Wcześniej wielkie emocje czekają nas w co-main evencie, gdzie „Popek” spotka się z Normanem Parke’iem. Dla Irlandczyka będzie to pierwsze starcie w organizacji na zasadach MMA. Wcześniej w boksie wygrał z „Don Kasjo” oraz przegrał z Borysem Mańkowskim.

O pas FAME MMA kobiet w wadze koguciej po raz kolejny zawalczy Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Na FAME MMA 13 jej rywalką będzie Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska. Tuż po nich Amadeusz „Ferrari” Roślik – pomimo kontuzji i groźby wycofania się z walki – spotka się w pięściarskiej bitwie z Adrianem „Polakiem” Polańskim.

Sprawdź!  "Don Kasjo" wraca do MMA! Chce walki z TRZEMA rywalami NA RAZ! "Po rundzie będziecie się zmieniać, a każdego..."

-> Oglądaj FAME MMA 13 NA ŻYWO!

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Pełny dostęp do FAME 13 możliwy do wykupienia jest TUTAJ. Na gali zobaczymy byłych fighterów KSW, prawdziwe gwiazdy polskiego YouTube’a, jak i rodzimych celebrytów!

Cała gala na żywo dostępna jest pod TYM LINKIEM.

FAME MMA 13 – WYNIKI NA ŻYWO

Pozostałe walki

  • Mariusz „HEJTER” Słoński vs Rafała „TAKEFUNA” Górniaka – walka uznana za No Contest przez przypadkowy palec w oko „Takefuna”
Sprawdź!  (VIDEO) Murański prezentuje formę przed walką z Alanem: "Za 2 tygodnie wojna na śmierć i życie"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.