FAME MMA

Robert Pasut w szoku po wygranej walce! Kończy „Japczana” w pierwszej rundzie!

W tym pojedynku doszło do jednego głośnego debiutu. Po raz pierwszy w życiu swoich sił w klatce spróbował Robert Pasut.

„Sutonator” mocno przygotowywał się do debiutu w klatce, jednak nie miał łatwego zadania, gdyż zmierzył się z rywalem, który ma już doświadczenie w klatce i przewagę warunków fizycznych. Mimo to debiutant według bukmacherów był faworytem tego zestawienia.

Rywalem Pasuta był Jakub „Japczan” Piotrowicz, który swój debiut zaliczył w całkiem innej organizacji. Po raz pierwszy zawalczył na gali High League 2 i zmierzył się z legendą freak fightów „Łazarskim Gladiatorem”, czyli Piotrem Witczakiem znanym także jako „Bonus BGC”.

To miało być pierwsze w karierze „Bonusa BGC” zwycięstwo, jednak wypadł bardzo słabo i przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów z „Japczanem”, który praktycznie w ogóle nie był przygotowany kondycyjnie.

Tym razem Piotrowicz mocno skupił się na przygotowaniach do kolejnej walki. Zrzucił wiele kilogramów i przeszedł sporą przemianę. Poza doświadczeniem po swojej stronie miał także wzrost i zasięg ramion.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Sprawdź!  Fame MMA 15 LIVE: Gdzie oglądać? Cena PPV. Ile kosztuje PPV Fame MMA 15? Karta walk, transmisja na żywo. Stream online Fame MMA 15 PPV.

Robert poszedł ostro do przodu dwoma ciosami. Japczan złapał klincz i zaczął dociskać rywala pod siatką. Po rozerwaniu klinczu Pasut znowu poszedł ostro do przodu zasypując rywala kanonadą ciosów zmuszając sędziego do przerwania walki.

Robert “Sutonator” Pasut pok. przez TKO w 1. rundzie Jakuba “Japczana” Piotrowicza

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.