FAME MMA

Robert Pasut w szoku po wygranej walce! Kończy „Japczana” w pierwszej rundzie!

W tym pojedynku doszło do jednego głośnego debiutu. Po raz pierwszy w życiu swoich sił w klatce spróbował Robert Pasut.

„Sutonator” mocno przygotowywał się do debiutu w klatce, jednak nie miał łatwego zadania, gdyż zmierzył się z rywalem, który ma już doświadczenie w klatce i przewagę warunków fizycznych. Mimo to debiutant według bukmacherów był faworytem tego zestawienia.

Rywalem Pasuta był Jakub „Japczan” Piotrowicz, który swój debiut zaliczył w całkiem innej organizacji. Po raz pierwszy zawalczył na gali High League 2 i zmierzył się z legendą freak fightów „Łazarskim Gladiatorem”, czyli Piotrem Witczakiem znanym także jako „Bonus BGC”.

To miało być pierwsze w karierze „Bonusa BGC” zwycięstwo, jednak wypadł bardzo słabo i przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów z „Japczanem”, który praktycznie w ogóle nie był przygotowany kondycyjnie.

Tym razem Piotrowicz mocno skupił się na przygotowaniach do kolejnej walki. Zrzucił wiele kilogramów i przeszedł sporą przemianę. Poza doświadczeniem po swojej stronie miał także wzrost i zasięg ramion.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Sprawdź!  Murański nie zmieści się w limicie wagowym!? Walka z Alanem zagrożona?

Robert poszedł ostro do przodu dwoma ciosami. Japczan złapał klincz i zaczął dociskać rywala pod siatką. Po rozerwaniu klinczu Pasut znowu poszedł ostro do przodu zasypując rywala kanonadą ciosów zmuszając sędziego do przerwania walki.

Robert “Sutonator” Pasut pok. przez TKO w 1. rundzie Jakuba “Japczana” Piotrowicza

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.