FAME MMA

(VIDEO) Lekarz przerywa starcie po faulu „Hejtera”! Zdenerwowany „Takefun” chciał walczyć dalej!

Po otwierającym wyczekiwaną galę pojedynki „Patrykos” z „Kubą Postem” przyszedł czas na kolejne zestawienie z karty walk FAME 13 w Gliwicach.

Drugi pojedynek odbył się nie w formule MMA, tylko w K-1, a zmierzyli się w nim Rafał „Takefun” Górniak i Mariusz „Hejter” Słoński. Ogromnym faworytem tego zestawienia był pierwszy z zawodników, mimo że warunki fizyczne i doświadczenie było po stronie rywala.

Dla Górniaka był to debiut w sportach walki. „Hejter” natomiast stoczył już cztery pojedynki, a jego bilans to 2-2. W ostatnim starcie zmierzył się z „Rafonixem” i pobił rekord organizacji, nokautując go w zaledwie 7 sekund.

Do końca nie było wiadomo, czy „Hejter” wyjdzie do walki, gdyż jak się okazało, ze względów na problemy rodzinne nie pojawił się na ważeniu. Później wrócił jednak na ceremonię, ale kibice mieli obawy, że sytuacja może wpłynąć na jego dyspozycję w oktagonie.

RELACJA

Runda 1:

Ostro do przodu z ciosami ruszył Hejter, który trafił wiele celnych ciosów. Takefun celnie odpowiadał z kontry. Po jednym z niskich kopnięć Słoński padał na deski. Po wznowieniu Hejter ruszył z latających kolanem. Po ostrej wymianie i celnym prawym ze strony Rafała Hejter był liczony. Po jednym z niskich kopnięć Górniaka Hejter zablokował je przez co jego rywal to odczuł i zwolnił. Następnie Hejter znów ruszył do przodu i po jednej z wymian trafił on rywala palcem w oko. Po interwencji lekarza Takefun nie został dopuszczony do dalszego pojedynku.

Sprawdź!  Don Diego zmierzy się z Wielkim Bu? Jest komentarz szefa GROMDY! [WIDEO]

Rafał “Takefun” Górniak vs. Mariusz “Hejter” Słoński – walka zostaje uzna za nieodbytą przez incydentalny palec w oko ze strony „Hejtera”

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.