FAME MMA

Fantastyczne zwycięstwo Malczyńskiego! Poddaje trójkątnym duszeniem na FAME 13!

Kolejny pojedynek za nami. W tym starciu do klatki powrócił były mistrz organizacji Mateusz Malczyński, który zmierzył się z Pawłem „Ponczkiem” Sikorą.

Absolutnym faworytem tego pojedynku był bardziej doświadczony Malczyński, który wszedł do klatki z bilansem 4-2. Zawodnik, który walczył od pierwszej gali FAME, zaliczył serię trzech zwycięstw z rzędu, po czym przegrał z „Polakiem”. Następnie po pokonaniu Wojtka Goli, ponownie zmierzył się z Adrianem Polańskim, jednak i tym razem nie dał rady go pokonać.

Dwukrotnie zwyciężał przed czasem, jednak sam został również ciężko znokautowany w ostatnim pojedynku. Tym razem w walce na FAME 13 Malczyński miał po swojej stronie znacznie większe doświadczenie oraz warunki fizyczne.

„Ponczek” był niższy, miał krótszy zasięg rąk i wchodził do klatki z jedną walką na koncie. Na gali FAME 9 zmierzył się z Patrykiem Domke, które pokonał po jednogłośnej decyzji sędziów.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Malczyński zaczął wywierać presję rywala, pracując z dystansu wykorzystując swój zasięg. Ponczek stara się skracać dystans, ale nie może trafiać rywala. Dawid trafia mocnym kopnięciem, który zachwiał jego przeciwnikiem. Następnie przestrzeliwuje on kolejne kopnięcie co wykorzystał Paweł zdobywając obalenie. W parterze Dawid zapina trójkąt nogami. Po kilkunastu sekundach Ponczek odpłynął i sędzia przerwał pojedynek. 

Sprawdź!  "Murański to synonim durnia" - Marcin Najman ostro o Jacku Murańskim

Dawid Malczyński pokonał przez poddanie w 1. rundzie Pawła „Ponczka” Sikorę

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.