FAME MMA

Gala FAME MMA 13 za darmo! Oglądaj transmisję i stream online. Studio + dwie pierwsze walki

Już dziś odbędzie się od dawna wyczekiwana gala FAME MMA 13. Wyprzedana na niemal tydzień przed wydarzeniem Gliwicka Arena wybuchnie podczas 9 emocjonujących walk celebrytów. „Popek” zmierzy się z Normanem Parke’iem, a Amadeusz „Ferrari” zmierzy się ostatecznie z Adrianem „Polakiem”. FAME MMA 13 na żywo. Dwie pierwsze walki FAME MMA 13 za darmo!

FAME MMA 13 PPV – jak wykupić? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać? Transmisja i stream online

FAM 13 PPV za darmo – studio i dwie pierwsze walki

Choć przed czwartkową konferencją prasową istniało duże ryzyko, że Amadeusz „Ferrari” wycofa się z walki z Adrianem „Polakiem”, zobaczymy jednak kolejny odcinek tego wielkiego konfliktu. „Ferrari” porozumiał się z rywalem i włodarzami federacji, a formuła pojedynku została zmieniona na boks w małych rękawicach.

Wielkie mocje na FAME MMA 13 czekają nas także w co-main evencie. W swoim drugim występie dla organizacji „Popek” spotka się z byłym pretendentem do pasa KSW i byłym fighterem UFC, Normanem Parke. Irlandczyk zapowiadał podczas programu Face to Face, że zamierza znokautować rapera!

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" zabrał głos po operacji: "Dopiero zjechałem z bloku operacyjnego i idę po wasze skóry"

Kontrowersyjna celebrytka Marta „Linkimaster” Linkiewicz po raz kolejny wyjdzie do walki o pas mistrzowski kobiet. Jej rywalką na FAME MMA 13 będzie „Way of Blonde”, której jednak wyłączny bukmacher Fame, czyli BetClic. Linkiewicz całą zawodową karierę w MMA spędziła w FAME MMA, a ewentualna wygrana i opuszczenie Areny Gliwice 26 marca z tytułem mistrzowskim będzie ukoronowaniem dotychczasowego progresu zawodniczki.

W walce wieczoru dość zaskakująco federacja umieściła Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego i Pawła „Unboxalla” Smektalskiego. Obaj YouTuberzy dołączyli do sieci streamów wideo w 2013 roku, choć to ten pierwszy zebrał o wiele więcej widzów. Ponad 2 miliony subskrypcji mówią same za siebie!

Gdzie i jak oglądać FAME MMA 13?

Transmisja na żywo FAME MMA 13 odbędzie się w systemie PPV. Początek już w sobotę 26 marca o godzinie 20:00! Dostęp do streamu możliwy jest już do 27,99 zł!

  • Kiedy FAME MMA 13? 26 marca, w sobotę.
  • O której FAME MMA 13? Początek o 20:00.
  • Gdzie odbędzie się FAME 13? Miejscem gali jest Arena Gliwice.

Ile kosztuje PPV Fame MMA 13? Cena pay-per-view zaczyna się już od 27,99 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Ferrari w trakcie wywiadów znokautował i kopnął w głowę trenera Bonusa BGC!

-> Wykup dostęp do FAME MMA 13

Studio przed FAME MMA 13 i 2 darmowe walki!

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Całą galę FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.