FAME MMA

Trener Okniński z mocną wiadomością do Szeligi: „Myślisz, że trenbolon stosowany dla bydła przed ubojem da ci moc”

Trener Mirosław Okniński nie odpuszcza Piotrowi Szelidze. Na jego social mediach znalazł się kolejny wpis skierowany do zawodnika FAME.

Już 20 maja odbędzie się kolejna gala największej polskiej federacji freakowej. Na kibiców czeka kilka ciekawych debiutów. Po raz pierwszy w klatce FAME zobaczymy Michała Pasternaka, który zmierzy się z „Szelim” na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Trener uderza w Szeligę

Trener Okniński w swoim stylu promuje nadchodzące starcie, między innymi wbijając szpilki w rywala poprzez social media czy wywiady. Opublikował m.in. nagrania z Akademii Sportów Walki Wilanów, na których jego podopieczny wypowiadali się na temat Szeligi.

Teraz trener zabrał głos po konferencji FAME, podczas której jego podopieczny „Wampir” skonfrontował się z rywalem, a także stanął z nim twarzą w twarz. Poprzez Facebooka bezpośrednio zwrócił się do Szeligi:

– Piotr Gilojad Szeliga zyskał nowy pseudonim – Piotr Trembolonowy Głupek Szeliga. Panie Piotrku Piotrusiu, myślisz że Trembolon steryd stosowany dla bydła przed ubojem da ci moc zwycięstwa, mylisz się, nie ma cudów. Pisząc, że wchodzisz na Trembolon pokazujesz, jak głupi jesteś. Spierdoliłeś akcje z Gilami, a teraz sam się sprzedajesz, że zażywasz najgorszej jakości doping o bardzo złych skutkach zdrowotnych. Piotrek Michał Pasternak rozwali ci ta głupią głowę. Nowy pseudonim zamieniamy z Gilojad na Trembolonowy Głupek. Szeliga po Trembolonie idzie na rzez.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Pasternak odpowiada Alanowi! Dojdzie do walki? "On tylko dużo mówi, ale…"

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.