FAME MMA

Wielka afera przed FAME 13! Amadeusz „Ferrari” był bliski wycofania się ze starcia z „Polakiem!

Za nami ostatnia konferencja przed galą FAME 13. Pomiędzy Adrianem Polańskim i Amadeuszem Roślikiem ponownie doszło do wielkiej awantury.

Już w tę sobotę odbędzie się trzynasta edycja gali FAME. Największa polska organizacja freakowa powraca z emocjonującymi pojedynkami. W klatce zobaczymy m.in. Normana Parke walczącego z „Popkiem” oraz wyczekiwane rozwiązanie konfliktu pomiędzy „Ferrarim” i „Polakiem”.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Awantura na konferencji przed FAME 13

Tym razem awantura pomiędzy skłóconymi freak fighterami dotyczyła kontuzji „Ferrariego”, która o mało nie wykluczyła go ze starcia na sobotniej gali.

Początkowo Amadeusz stwierdził, że ze względu na problemy ze stopą nie jest w stanie zawalczyć na nadchodzącym wydarzeniu. „Polak” zdenerwowany próbował przekonać rywala, by ten mimo wszystko zdecydował się na pojedynek.

W trakcie konferencji „Ferrari” wraz z Sylwestrem Wardęgą udał się do lekarza, który uznał, że wszystko zależy od freak fightera. To on musi zdecydować, czy jest w stanie wyjść do walki mimo bólu spowodowanego kontuzją. „Ferrari” jednak nie był przekonany co do pojedynku.

Sprawdź!  "Popek" szczerze o starciu na FAME 13: "Tylko tym może mnie zaskoczyć. Mam tlenu na..."

Gotowość do wejścia w zastępstwo zgłosił więc „Wiewiór”. Ostatecznie jednak „Polak” oraz włodarze organizacji przekonali Amadeusza. Freak fighter zadzwonił do trenera Oknińskiego, który stwierdził, że jeśli musi, to niech wyjdzie na swoich warunkach i zamiast starcia no limit zawalczy 3×3 minuty.

Wtedy doszło do kolejnej awantury, gdyż „Ferrari” i „Polak nie mogli dogadać się co do warunków. Padły m.in. propozycje walki w małych rękawicach, w dużych rękawicach, w normalnym oktagonie, w klatce rzymskiej, a nawet w budce telefonicznej.

Finalnie freak fighterzy zostali wysłani na rozmowę z prezesem federacji i decyzję co do formuły pojedynku poznamy dopiero jutro. Poniżej możesz zobaczyć awanturę, jaka miała miejsce na dzisiejszej konferencji przed galą FAME 13.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Sprawdź!  Coraz bliżej walki Wrzosek vs. Szeliga? Kolejna konfrontacja zawodników! "Każdy wie o prawej ręce..."
Źródło: BetClic

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.