FAME MMA

Marta Linkiewicz nadal mistrzynią organizacji FAME! Pokonuje „Way Of Blonde” po decyzji sędziów!

Właśnie zakończył się jedyny pojedynek kobiet, jaki znalazł się na karcie walk FAME 13, a zawalczyły w nim Karolina Brzuszczyńska i Marta Linkiewicz.

Nie był to jednak zwykły pojedynek, gdyż w stawce znajdował się mistrzowski pas organizacji należący do Marty Linkiewicz. Zawodniczka przystąpiła do pierwszej obrony tytułu, mając na koncie cztery zwycięstwa i jedną porażkę.

„Linkimaster”, która jest związana z FAME od trzeciej gali, zaliczyła ogromny progres i pokonała takie rywalki jak Godlewska, „Zusje”, „Marti Renti” i Wybrańczyk. Przegrała jedynie z „Lil Masti” i nie ukrywa, że teraz po nabyciu doświadczenia oraz mocnych treningach, chciałaby stoczyć z nią rewanż.

Natomiast „Way Of Blonde” weszła do klatki jako niepokonana. Swoją przygodę z MMA rozpoczęła od gali Free Fight Federation, jednak trzeba zaznaczyć, że posiada ona czarny pas w Taekwondo. W starciach freak fightowych po jednogłośnej decyzji pokonała Wieję, Andrzejewską i „Lady Squat”. Teraz stanęła przed najtrudniejszym wyzwaniem w freak fightowej karierze.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Way of Blonde ruszyła mocno do przodu, ale Linkiewicz trafiła od razu piekielnym prawym posyłając rywalkę na deski, która ta szybko wstała. Linkimaster cały czas trafiała o wiele więcej świetnymi kontrami. Karolina poszła po nogi i zdobyła obalenie. Marta wstała i po chwili klinczu Linkiewicz go rozerwała mocnym prawym. Obie panie poszły na twardą wymianą, która skończyła się klinczem, gdzie ostatecznie Marta dociskała rywalkę do siatki

Sprawdź!  Alan szczerze po przegranej walce z Murańskim: "Nie będę kłamał. To mnie przygniotło"

Runda 2:

Obie panie szybko poszły na kolejną mocną wymianę. Linkiewicz wywierała presję na rywalce. Po jednej z kolejnym wymian Brzuszczyńska zdobyła kolejne obalenie. W parterze Way of Blonde dość szybko zdobyła plecy skąd zapięła duszenie, ale z tego zrezygnowała. Po chwili Marta wstała do góry i od razu poszła do przodu z kilkoma ciosami. Karolina w końcówce tej rundy zdobyła kolejne obalenie.

Runda 3:

Obie zawodniczki zaczęły od szukania dystansu. Way of Blonde skontrowała rywalkę świetnym prawym prostym. Linkiewicz cały czas napiera na swoją przeciwniczkę trafiając pojedynczymi akcjami. Po jednej z wymian Linkimaster trafiła mocnym prawym. Karolina znowu ruszyła po obalenie, ale zostało to wybronione. Tym razem Marta skontrowała rywalkę. W końcówce Marta wybroniła próbę sprowadzenia i trafiła kilka mocnych ciosów.

Marta “Linkimaster” Linkiewicz pok. przez decyzję sędziów Karolinę “Way of Blonde” Brzuszczyńską

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.