FAME MMA

Marta Linkiewicz nadal mistrzynią organizacji FAME! Pokonuje „Way Of Blonde” po decyzji sędziów!

Właśnie zakończył się jedyny pojedynek kobiet, jaki znalazł się na karcie walk FAME 13, a zawalczyły w nim Karolina Brzuszczyńska i Marta Linkiewicz.

Nie był to jednak zwykły pojedynek, gdyż w stawce znajdował się mistrzowski pas organizacji należący do Marty Linkiewicz. Zawodniczka przystąpiła do pierwszej obrony tytułu, mając na koncie cztery zwycięstwa i jedną porażkę.

„Linkimaster”, która jest związana z FAME od trzeciej gali, zaliczyła ogromny progres i pokonała takie rywalki jak Godlewska, „Zusje”, „Marti Renti” i Wybrańczyk. Przegrała jedynie z „Lil Masti” i nie ukrywa, że teraz po nabyciu doświadczenia oraz mocnych treningach, chciałaby stoczyć z nią rewanż.

Natomiast „Way Of Blonde” weszła do klatki jako niepokonana. Swoją przygodę z MMA rozpoczęła od gali Free Fight Federation, jednak trzeba zaznaczyć, że posiada ona czarny pas w Taekwondo. W starciach freak fightowych po jednogłośnej decyzji pokonała Wieję, Andrzejewską i „Lady Squat”. Teraz stanęła przed najtrudniejszym wyzwaniem w freak fightowej karierze.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Way of Blonde ruszyła mocno do przodu, ale Linkiewicz trafiła od razu piekielnym prawym posyłając rywalkę na deski, która ta szybko wstała. Linkimaster cały czas trafiała o wiele więcej świetnymi kontrami. Karolina poszła po nogi i zdobyła obalenie. Marta wstała i po chwili klinczu Linkiewicz go rozerwała mocnym prawym. Obie panie poszły na twardą wymianą, która skończyła się klinczem, gdzie ostatecznie Marta dociskała rywalkę do siatki

Sprawdź!  Szymon Kołecki w FAME? Wiemy, z kim ma zawalczyć! Trener Okniński zdradził rywala: "Bardzo mocna walka. Przeciwnik walczył z Pudzianem na KSW!"

Runda 2:

Obie panie szybko poszły na kolejną mocną wymianę. Linkiewicz wywierała presję na rywalce. Po jednej z kolejnym wymian Brzuszczyńska zdobyła kolejne obalenie. W parterze Way of Blonde dość szybko zdobyła plecy skąd zapięła duszenie, ale z tego zrezygnowała. Po chwili Marta wstała do góry i od razu poszła do przodu z kilkoma ciosami. Karolina w końcówce tej rundy zdobyła kolejne obalenie.

Runda 3:

Obie zawodniczki zaczęły od szukania dystansu. Way of Blonde skontrowała rywalkę świetnym prawym prostym. Linkiewicz cały czas napiera na swoją przeciwniczkę trafiając pojedynczymi akcjami. Po jednej z wymian Linkimaster trafiła mocnym prawym. Karolina znowu ruszyła po obalenie, ale zostało to wybronione. Tym razem Marta skontrowała rywalkę. W końcówce Marta wybroniła próbę sprowadzenia i trafiła kilka mocnych ciosów.

Marta “Linkimaster” Linkiewicz pok. przez decyzję sędziów Karolinę “Way of Blonde” Brzuszczyńską

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.