FAME MMA

FAME Friday Arena 2: Wyniki na żywo i relacja LIVE

Hitowa gala FAME Friday Arena 2 odbędzie się już dziś. W piątek 29 września startuje kolejne ekscytujące wydarzenie z udziałem gwiazd Internetu i nie tylko. Kto wygrał na FAME Friday Arena 2? Zapraszamy na wyniki na żywo i relację LIVE!

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

Gospodarzem dzisiejszego wydarzenia będzie szczecińska Netto Arena. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki i już w niecałe 23 godziny ogłoszono sold out. Fani będą podziwiać zmagania w aż 11 emocjonujących starciach. Nie brakuje konfliktów do rozwiązania, co zwiastuje prawdziwe fajerwerki!

Fame Friday Arena 2: Wyniki na żywo

To pierwszy raz, gdy Fame MMA zawita do Szczecina. Cykl Friday Arena ma na celu dotarcie do mniejszych aren i kolejnego grona kibiców, którzy wcześniej nie widzieli freakowych gal na żywo. Kartę walk tego eventu uświetni rewanż Boxdel vs Jóźwiak 2. W pierwszym pojedynku górą był włodarz FAME, ale rywal ciężko pracował od przegranej. Kto wygra w piątkowy wieczór?

Sprawdź!  [VIDEO] Daniel Omielańczuk znów mocno o Denisie Załęckim i Mirosławie Oknińskim! "Zasady ustala pod siebie. Trener? Mówi..."

Po zaledwie kilku tygodniach do oktagonu powróci Arkadiusz Tańcula. Jeden z najpopularniejszych freak fighterów ma kolejny konflikt do rozwiązania. Adrian Polański już wcześniej działał mu na nerwy, a kolejnymi programami i licznymi komentarzami zaszedł mu za skórę. Starcie w MMA zapowiada się naprawdę wybornie!

Oprócz tego rękawice skrzyżują też Alan Kwieciński i Dominik Zadora, Piotr Lisek z „Daro Lwem”, czy Josef Bratan z podwójnym mistrzem FAME „Wiewiórem”. W co-main evencie Kacper Błoński po raz drugi w karierze zawalczy bez limitu czasowego. Na zasadach boksu podejmie „Ostrego”.

Galę FAME Friday Arena 2 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME Friday Arena 2 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME Friday Arena 2!

Oglądaj galę FAME Friday Arena 2 na żywo!

FAME Friday Arena 2 – Wyniki walk i relacja na żywo

Poniżej wyniki walk i relacja na żywo z FAME Friday Arena 2. Lista będzie aktualizowana na żywo od godz. 19:00.

Sprawdź!  "Wiewiór" nadal mistrzem FAME! Całkowita dominacja w parterze!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.