FAME MMA

Boxdel zaskoczył na tarczach i na ważeniu! Świetna forma włodarza FAME! [WIDEO]

Za nami media trening i oficjalna ceremonia ważenia przed galą FAME Friday Arena 2. Świetną formę zaprezentował włodarz federacji „Boxdel”.

Michał Baron powraca do klatki po 7-miesięcznej przerwie. Na ten moment ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem, a walka odbyła się w klatce rzymskiej, w której dominował włodarz FAME.

Teraz czas na rewanż w formule K-1. Pojedynek „Boxdela” z prezesem FEN To main event wydarzenia w Szczecinie. Wczoraj przy okazji media treningu panowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na tarczach. Znacznie lepiej zaprezentował się Baron, który nie tracił czasu podczas przygotowań:

„Boxdel” zaskoczył również podczas ważenia. Jest naprawdę w bardzo dobrej formie fizycznej i wniósł na wagę 104,4 kg. Jak wiadomo, swoją przemianę zaczynał od 137 kg. Zrzucił ponad 32 kilogramy, nabrał sporo masy mięśniowej i co ciekawe, zapewnia, że jest gotowy walczyć nawet w limicie kategorii półciężkiej.

Zobacz wywiady przed FAME Friday Arena 2:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.